fofr-nabytek.cz

Obývací sestava sandy – dub granson

Tento žádaný produkt Obývací sestava sandy - od dodavatele kvalitních produktů BF dostanete zde teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Ceny od 33 347 Kč.
Obývací sestava sandy - dub granson
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
33 347

Každý člověk si chce po práci odpočinout… A právě pro takové chvilky slouží obývací pokoje. Obývací pokoj by měl působit útulně s kvalitním a moderním nábytkem. Nyní jsme pro vás připravili kolekci obývacího pokoje Sandy, který právě tahle kritéria splňuje. Je v dekoru dub granson, který se vyznačuje přirozenou kresbou dřeva. Navíc je vyhotovený z kvalitního lamina. Korpusy jsou o síle 16mm. Vršky korpusu jsou dokonce o 6mm silnější, mají tedy tloušťku 22mm. Korpusy tohoto nábytku jsou ohraněné ABS lištou a čílka skříně a komody jsou vyrobená z MDF desky o tloušťce 18mm. Jedinečné na téhle sestavě je způsob otevírání dvířek a zásuvek. Je bezúchytkový a díky tomu je veškeré jeho používání pohodlné, příjemné a ergonomické. Součástí skříně i komody je LED osvětlení. Je v barvě bílá zimní. Jeho největší předností je, že je v ceně nábytku a nemusíte si ho tedy dokupovat zvlášť.

 

Úzká policová skříň Sandy má poměrně univerzální využití. V obývacím pokoji ji určitě využijete na uschování oblečení, osušek a jiného textilu. Její obrovskou výhodou je, že dvířka se dají smontovat z pravé i z levé strany. Jedinečné na téhle skříni je LED osvětlení, které ji krásně zdobí. Kombinovaná komoda Sandy se zcela jistě v obývacím pokoji neztratí. Využijete ji jistě na uložení drobností i větších kusů prádla. I ona má zabudované LED osvětlení, které převážně v noci navodí příjemnou atmosféru. Součástí obývacího pokoje je i nádherná prosklená vitrína Sandy. Do skleněné části umístíte drobnou keramiku nebo skleničky, do úložného prostoru ve spodní části pak věci, které nemusí být hned na očích. I vitrína je s Led osvětlením, které jí dodává na něžnosti. Nezbytností v každém obývacím pokoji je televizní stolek Sandy. Na něj jednoduše umístíte televizi, do úložných prostor pak dvd přehravače, set top boxy a podobně. Nad televizní stolek můžete pohodlně zavěsit poličku Sandy. Svou délkou bude kopírovat stolek a využijete ji na vystavení knih nebo keramiky. Srdcem každého obývacího pokoje je rozhodně konferenční stolek. Ten z kolekce Sandy je rozkládací, což při větších návštěvách jistě oceníte.

 

Obývací sestava Sandy se skládá z těchto prvků:

Úzká policová skříň Sandy – 63x193x40cm (š, v, h)
Kombinovaná komoda Sandy – 91,5x86x40cm (š, v, h)
Široká prosklená vitrína Sandy – 91,5x132x40cm (š, v, h)
Televizní stolek Sandy – 150x49x40cm (š, v, h)
Závěsná police Sandy II –  150x22x23cm (š, v, h)
Konferenční stolek Sandy – 114-144x52x68cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sandy najdete níže v souvisejících produktech.