fofr-nabytek.cz

Obývací sestava ivo ii – dub april

Hodně prodávaný produkt Obývací sestava ivo ii - originál od značky BF můžete sehnat momentálně opravdu výhodně. V současnosti za 30 001 Kč.
Obývací sestava ivo ii - dub april
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
30 001

Kvalitní nábytek byl a stále je, požadovaným kritériem při vybavení domácnosti. Na našich stránkách se vám snažíme představit ty nejzajímavější kolekce, díky kterým můžete kvalitně, moderně a stylově vybavit jakoukoli část vašeho domova. Co říkáte na kolekci Ivo, kde se skloubil klasický vzhled nábytku s moderními prvky? Tato varianta nábytku je určena především pro vybavení obývacích pokojů, jídelen nebo pracoven a předsíní. Dekor dub april, v kombinaci kovových nožek, dodává nábytku originální vzhled a je velmi dobrou imitací dřeva. Na výrobu nábytku bylo použito kvalitní lamino v dekoru dřeva dub april, kde korpusy mají tloušťku 16mm a jsou ohraněny ABS lištou o síle 0,5mm a 15mm. Vršky korpusů mají tloušťku 22mm. Čelní plochy nábytku jsou vyrobeny z MDF desky o síle 18mm a jsou potaženy fólií. Nezbytnou součástí nábytku jsou kovové úchyty, které jsou podlouhlé a nabízí pohodlné uchycení při otevírání dvířek či šuplíků. Díky systému tichého dovírání dvířek, bude nábytek ušetřen od hlučného zavírání, které umí být mnohdy nepříjemné. Kvalitními pojezdy GTV jsou vybaveny zásuvky, což poznáte při jejich otevírání. Vnitřní police jsou také v tloušťce 16mm a jsou ohraněny ABS lištou 0,5mm.

 

Obývací sestava Ivo se skládá z těchto prvků:

– kredenc široký (150,5 x 84,5 x 40cm – š,v,h)

– vitrína – levá – (58 x 194 x 40cm – š,v,h)

– tv stolek (150,5 x 54 x 40cm – š,v,h)

– police 150cm (150,5 x 22 x 23cm – š,v,h)

– konferenční stolek (68 x 51,5 x 114 – 144cm)

 

Do sestavy Ivo je zařazen kredenc a vitrína u nichž je nakombinovaný dekor dřeva s prosklením. U vnitřních skleněných polic je umístěno LED osvětlení, které je velmi efektní zejména večer, kdy chceme navodit komorní atmosféru. Vysoká vitrína má otevírání na levou stranu, na což je důležité myslet, při vybavení domácnosti. Co opravdu v obývacím pokoji nesmí chybět je televizní stolek. Díky němu můžeme pohodlně umístit televizi, u které mnozí lidé relaxují, baví se a velmi často usínají. Televizní stolek Ivo nabízí dostatek prostoru pro umístění televize a jiných audio/video přehrávačů. Jeho součástí jsou boční skříňky, mezi kterými je šuplík a přihrádka. Větší stabilitu stolku zajišťuje středová noha, která je umístěná uprostřed spodní desky stolu. Pokud disponujete dostatečným prostorem, doporučujeme zakoupení konferenčního stolku. Tento typ nábytku oceníte zejména při odkládání kávy, čaje nebo malého občerstvení. Můžete na něj umístit i vázičku s kvítkem. Konferenční stolek Ivo je obdélníkového tvaru a je rozkládací, což při . Do prostoru nad televizí můžete umístit polici Ivo, která je taktéž součástí sestavy. Její dostatečná délka umožňuje umístění různých dekorací, knih nebo fotografií.

 

Kolekce Ivo nabízí mnoho dalších prvků, které máme zobrazeny níže v souvisejících produktech. O kolekci Ivo můžeme říct, že jde o vkusný nábytek, který dodá interiéru patřičnou eleganci.

 

Pozn. V záložce „Přiložené soubory“ naleznete montážní návody jednotlivých dílů jídelny Ivo.