fofr-nabytek.cz

Obývací pokoj dorian iii – beton/dub wotan

Tento kvalitní a levný výrobek Obývací pokoj dorian iii originál od výrobce DOL jde koupit v naší internetové nabídce napořád výhodně. Nyní nakoupíte za 40 143 Kč.
Obývací pokoj dorian iii - beton/dub wotan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
40 143
Popis produktu

Dostatek úložného prostoru, do kterého není na první pohled vidět, zajišťují hned dvě komody se zásuvkami i dvířky do kterých pohodlně uschováte sbírku časopisů, dokumenty, drobnou elektroniku či například společenské hry. Otevřeným výklenkům a vitríně budou naopak velmi slušet knihy, oblíbené dekorace či zarámované fotografie. Pro pohodlné sledování televize zde také najdeme krásný televizní i konferenční stolek. Ne každý má místo v ložnici navíc, a proto tuto sestavu doplňují také dvě prostorné šatní skříně s policemi i šatními tyčemi, kam můžete uložit svoje oblečení i náhradní ložní prádlo nebo deky. Vzhledem k univerzálnosti použitých komponent, doporučujeme tuto sestavu například k vybavení malých bytů, kde máte vše na dosah, a přesto je prostor vzdušný a moderní.

 

Po rozkliknutí jednotlivých prvků v seznamu níže získáte podrobné informace o každém z nich. Dekorace ani křeslo nejsou součástí sestavy. Industriální styl je v současné době velmi oblíbený pro svoji nevšednost. Často je mu vyčítána přílišná strohost, avšak my mu nemůžeme odepřít obrovské charisma. Pokud se i vám líbí industriální styl bydlení, můžete ho realizovat i v případě, že nevlastníte mezonetový či loftový byt. Ideální prostor je místnost s vysokými stropy a velkými okny. Pak už jen zbývá pořídit si náš nábytek z kolekce Dorian a sny se změní ve skutečnost raz dva.

 

Výrobním materiálem nábytku kolekce Dorian je kvalitní lamino v dekoru beton milénium v kombinaci s přírodním dekorem dub wotan. Síla lamina je 16mm. Úchytky v černé barvě jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. V zásuvkách se používá kovový mechanismus a kuličková ložiska. Zadní stěny jsou sololitové desky. Nožky v černé barvě jsou z kovu. K vitríně lze dokoupit osvětlení. Naleznete jej v souvisejících produktech níže.

 

Obývací pokoj Dorian III se skládá z těchto prvků:

Kombinovaná komoda Dorian – 90,1x97x41,3cm (š, v, h)
Široká kombinovaná komoda Dorian – 135x97x41,3cm (š, v, h)
Dvoudveřová šatní skříň Dorian – 90,1×187,1×55,3cm (š, v, h)
Jednodveřová šatní skříň Dorian – 45,1×187,1×55,3cm (š, v, h)
Policový regál Dorian – 35×163,5x35cm (š, v, h)
Televizní stolek Dorian – 135×57,1×41,3cm (š, v, h)
Prosklená vitrína Dorian – 90,1×187,1×41,3cm (š, v, h)
Konferenční stolek Dorian – 80×37,1x80cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Dorian naleznete v souvisejících produktech níže.