fofr-nabytek.cz

Televizní stolek memphis – dub granson/grafit

Často hledaný kus Televizní stolek memphis - od známé kvalitní značky BF máte možnost dostat u nás za výhodné peníze. Nyní za 4 142 Kč.
Televizní stolek memphis - dub granson/grafit
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
4 142

Pokud jste zastánci moderního stylu a přírodních barev, nabízíme vám kolekci Memphis, která je vyrobená přesně v tomto stylu. Atraktivní nábytek skvěle vynikne v prostorách obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Díky jeho variabilitě můžete vybavit domácnost podle vašich představ. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v barvách dub granson/grafit. Tloušťka lamina u korpusů je 16mm, horní desky korpusů mají tloušťku 22mm, čelní plochy z MDF desky mají tloušťku 18mm a z lamina 16mm. Korpusy mají ABS hrany 0,5mm/1,5mm a díky tomu jsou odolnější proti vnějším vlivům. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Do prostoru obývacího pokoje vám nabízíme televizní stolek Memphis, který má dostatečný prostor pro umístění televize a jiných audio/video přehrávačů. Na bočních stranách jsou dvéřové skříňky, mezi kterými je otevřený policový prostor. Na zadní straně stolku je otvor pro vedení kabelů. Otevírání dvířek je bezúchytové. Šedá lišta, která je v prostoru otevírání dveří, je součástí celé kolekce Memphis. Nohy stolku jsou plastové, bez možnosti výškového nastavení.

 

Pokud se Vám kolekce Memphis zalíbila, podívejte se na další prvky z této kolekce, které naleznete níže, v souvisejících produktech, společně s jejich parametry.

 

Rozměry tv stolku Memphis jsou: 149×50,5×39,5cm (š, v, h)