fofr-nabytek.cz

Obývací komplet otis – dub/černá

Zlevněný výrobek Obývací komplet otis - od odblíbeného výrobce MB snadno můžete pořídit tady a teď právě extra výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 16 786 Kč.
Obývací komplet otis - dub/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
16 786 20 983 Kč Sleva -20%

Kolekce nábytku Otis se vyznačuje moderním designem s dominujícím dekorem dubového dřeva a doplňující černou barvou. Tato kombinace zajistí v každém obývacím pokoji hřejivou atmosféru domova. Sestavou nábytku vybavíte celý obývací pokoj najednou. Nábytek je vyroben z lamina a kovu (nohy a úchytky) a je dodáván v demontu.

 

Komoda s prosklením Otis nabízí uživatelům variabilní úložný prostor, jenž tvoří dvě uzavřené skříňky a jedna objemná pojízdná zásuvka ve spodní části. Na horní desku a do prosklené police můžete umístit dekorační předměty či rostliny. Prosklenou polici je možno osvětlit pomocí speciálního LED osvětlení, které naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Závěsná police Otis ideálně doplní obývací stěnu. Na dostatečně širokou polici můžete odložit například dekorační předměty, knihy či květiny. Zelená barva rostlin skvěle doplní již použitou kombinaci barev a dodá polici nádech přírody. Na pravé straně najdete uzavřenou skříňku, kam můžete uschovat i oku méně lahodící předměty či například sezónní dekorace.

 

Televizní stolek Otis disponuje uzavřenou skříňkou a pojízdnou zásuvkou. Do otevřeného výklenku pod horní deskou umístíte například set-top box či DVD přehrávač. Na vrchní desce získáte prostor nejen pro televizi.

 

Vysoká komoda I Otis disponuje třemi uzavíratelnými skříňkami, kam uschováte veškeré sezónní dekorace, knihy či deskové hry. Prosklení dvířek dokáže celou místnost opticky zvětšit a prosvětlit. Ke komodě můžete dokoupit LED osvětlení prosklené police, které naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Konferenční stolek Otis nabízí jednoduché, byť velmi elegantní provedení. Kromě široké vrchní desky oceníte zajisté i objemný odkládací prostor, který je tvořen prostornými poličkami pod vrchní deskou. Sem si můžete odložit například všechny ovladače, televizní program nebo oblíbenou knížku. Nábytek si můžete zakoupit i jednotlivě a poskládat si set svých snů.

 

Obývací komplet Otis se skládá z těchto produktů:

Závěsná police Otis – 110x30x25cm (š, v, h)
Vysoká komoda I Otis – 90x164x40cm (š, v, h)
Konferenční stolek Otis – 90x39x70cm (š, v, h)
Komoda s prosklením Otis – 90x89x40cm (š, v, h)
Televizní stolek Otis – 120x49x50cm (š, v, h)