fofr-nabytek.cz

Obývací sestava otis – dub/bílá

Povedený výrobek Obývací sestava otis - od skvělého a známého výrobce MB je k získání v aktuální nabídce za skvělou cenu. Teď v akci 22 822 Kč.
Obývací sestava otis - dub/bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
22 822 28 528 Kč Sleva -20%

Kolekce nábytku Otis se vyznačuje moderním designem s dominujícím dekorem dubového dřeva a doplňující bílou barvou. Tato kombinace zajistí v každém obývacím pokoji klidnou atmosféru domova. Sestavou vybavíte celou místnost najednou. Nábytek je vyroben z lamina a kovu (nohy a úchytky) a je dodáván v demontu.

 

Do vysoké skříně Otis pohodlně uschováte všechny potřebné předměty. Na výběr budete mít ze tří uzavřených skříněk a využít můžete také prosklenou poličku. Díky čtyřem nožkám, na nichž skříň leží, oceníte snadnou údržbu a vzdušnost nábytku. Ke skříni je možno přikoupit a nainstalovat LED osvětlení prosklené části, které naleznete níže v souvisejících produktech.

 

TV stolek Otis disponuje uzavřenými skříňkami a pojízdnou zásuvkou. Do otevřeného výklenku pod horní deskou umístíte například set-top box či DVD přehrávač. Na vrchní desce získáte prostor nejen pro televizi, ale i pro menší dekorační předměty či rostlinky, které dodají nábytku přírodní vzhled.

 

Široká police Otis ideálně doplní obývací stěnu. Na dostatečně širokou polici můžete odložit například opět dekorační předměty, knihy či květiny. Zelená barva rostlin skvěle doplní již použitou kombinaci barev a dodá místnosti nádech přírody. Na pravé straně najdete uzavřenou skříňku, kam můžete uschovat i oku méně lahodící předměty.

 

Do úzké skříně Otis pohodlně uschováte všechny potřebné předměty, ať už se jedná o sezónní dekorace, deskové hry či deky na zahřátí do chladných večerů. Na výběr budete mít ze tří uzavřených skříněk a jedné pojízdné zásuvky.

 

Vysoká komoda I Otis disponuje třemi uzavíratelnými skříňkami. Prosklení dvířek dokáže celou místnost opticky zvětšit. Prosklenou část můžete prosvětlit pomocí LED osvětlení, které je nutno dokoupit zvlášť. Najdete ho níže v souvisejících produktech.

 

Konferenční stolek Otis nabízí jednoduché, byť velmi elegantní provedení. Kromě široké vrchní desky oceníte zajisté i objemný odkládací prostor, který je tvořen prostornými poličkami pod vrchní deskou. Sem si můžete odložit například všechny ovladače, televizní program nebo oblíbenou knížku. Nábytek si můžete zakoupit i jednotlivě a poskládat si set svých snů.

 

Obývací sestava Otis se skládá z těchto prvků:

Vysoká skříň Otis – 60x194x40cm (š, v, h)
TV stolek Otis – 160x49x50cm (š, v, h)
Široká police Otis – 140x30x25cm (š, v, h)
Úzká skříň Otis – 60x194x40cm (š, v, h)
Vysoká komoda I Otis – 90x164x40cm (š, v, h)
Konferenční stolek Otis – 90x39x70cm (š, v, h)