fofr-nabytek.cz

Kredenc s osvětlením alfred – dub artisan/černá

Velmi oblíbený kus Kredenc s osvětlením alfred od dodavatele s dlouholetou historií BF jednoduše můžete najít právě zde za výborné peníze. Nabídka od 9 491 Kč.
Kredenc s osvětlením alfred - dub artisan/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
9 491

Do kategorie obývacích pokojů jsme zařadili kolekci Alfred. Vyjímá se především kombinací materiálů lamina v dekoru dřeva dub artisan a kovových nohou v černé barvě. Prvky skandinávského stylu se zde nezapřou. Korpusy a čílka nábytku v dekoru dub artisan, jsou velmi vydařenou imitací dřeva. Oživení nábytku dodávají černé dekorační pruhy z lamina na bočních stranách, které dokonale ladí s kovovými nohami a úchyty. Díky možnosti objednávat jednotlivé prkvy samostatně, můžete vybavit obývací pokoj, pracovnu nebo studentský pokoj podle vašich představ. Co by v domácnosti nemělo chybět jsou různé typy skříněk nebo komody. Nabízí úložné prostory, které jsou tolik potřebné. Kredenc Alfred nebo také prosklenná skříňka, se bude hezky vyjímat v prostorách jídelny nebo obývacího pokoje. Jeho součástí jsou horní dvířka s prosklením a spodní plná dvířka. V horní skříňce jsou skleněné police, ve spodní skříňce je police z lamina. Součástí kredence je LED osvětlení, které se umisťuje za skleněné police a díky němu bude sestava Alfred působit efektně. Společně s ostatními prvky vytváří elegantní celek.

 

Zalíbila se vám kolekce Alfred? Doporučujeme se podívat i na další prvky, které naleznete v souvisejících produktech společně s jejich parametry.