fofr-nabytek.cz

Obývací pokoj dorian i – beton/dub wotan

Tento výjimečný kousek Obývací pokoj dorian i - od odblíbeného výrobce DOL pohodlně pořídíte tady za super cenu! Aktuálně za super cenu 28 737 Kč.
Obývací pokoj dorian i - beton/dub wotan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
28 737
Popis produktu

Sestava se v tomto případě skládá především z prvků, které je vhodné umístit ke stěně, kdy si můžete sami zvolit pořadí, v jakém se vedle sebe budou jednotlivé kusy vyjímat. Díky otevřeným policím a výklenkům můžete snadno vystavit všem na odiv vaše oblíbené dekorace, knihy i fotografie. Taktéž oceníte prosklená dvířka vitríny, kde se na vystavené předměty zbytečně nepráší a sluší to zde hlavně skleničkám či hrnečkům. Stejně tak tato sestava zajišťuje i dostatek prostor uzavřených, do kterých není na první pohled vidět. Snadno zde uložíte například sbírku filmů, časopisů, společenské hry.

 

Do tohoto kompletu jsme zahrnuli také jeden konferenční stolek, jenž je velmi praktickým pomocníkem, když čekáte návštěvu, se kterou si rádi vychutnáte odpolední kávu. Po rozkliknutí jednotlivých prvků v seznamu níže získáte podrobné informace o každém z nich. Dekorace ani křeslo nejsou součástí sestavy. Industriální styl je v současné době velmi oblíbený pro svoji nevšednost. Často je mu vyčítána přílišná strohost, avšak my mu nemůžeme odepřít obrovské charisma. Pokud se i vám líbí industriální styl bydlení, můžete ho realizovat i v případě, že nevlastníte mezonetový či loftový byt. Ideální prostor je místnost s vysokými stropy a velkými okny. Pak už jen zbývá pořídit si náš nábytek z kolekce Dorian a sny se změní ve skutečnost raz dva.

 

Výrobním materiálem nábytku kolekce Dorian je kvalitní lamino v dekoru beton milénium v kombinaci s přírodním dekorem dub wotan. Síla lamina je 16mm. Úchytky v černé barvě jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. V zásuvkách se používá kovový mechanismus a kuličková ložiska. Zadní stěny jsou sololitové desky. Nožky v černé barvě jsou z kovu. K vitríně lze dokoupit osvětlení. Naleznete jej v souvisejících produktech níže.

 

Obývací pokoj Dorian I se skládá z těchto prvků:

Industriální vitrína Dorian – 90,1x137x41,4cm (š, v, h)
Konferenční stolek Dorian – 80×37,1x80cm (š, v, h)
Prosklená vitrína Dorian – 90,1×187,1×41,3cm (š, v, h)
Policový regál Dorian – 35×163,5x35cm (š, v, h)
Televizní stolek Dorian – 135×57,1×41,3cm (š, v, h)
Závěsná police Dorian – 100x28x20,3cm (š, v, h)
Jednodveřová šatní skříň Dorian – 45,1×187,1×55,3cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Dorian naleznete v souvisejících produktech níže.