fofr-nabytek.cz

Jídelní stůl s rozkládáním klement – dub april/černý

Tento velmi žádaný produkt Jídelní stůl s rozkládáním klement od našeho předního výrobce BF pohodlně nakoupíte nyní extra výhodně! Aktuálně v akci od 8 033 Kč.
Jídelní stůl s rozkládáním klement - dub april/černý
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
8 033

Jsme rádi, že vám můžeme představit kolekci Klement, která vyniká svým detailním propracováním a kvalitním materiálovým složením. Už na první pohled zaujme originalita designu a barevná kombinace.

Kolekce Klement je určena pro vybavení obývacích pokojů nebo jídelen. Je vyrobena v kombinaci MDF desky a lamina (tl. 16mm), v dekoru dřeva dub april s černými doplňky, které zvýrazňují celkové provedení kolekce Klement. Horní desky korpusů mají tloušťku 22mm a ABS hrany 0,5mm-1,5mm. Čelní plochy nábytku jsou vyrobeny z MDF desky potažené PVC fólií, tl. 18mm. K dekoru dub april, který je imitací dřeva, jsou použity kovové úchyty v černé barvě a působí elegantně. Nejen barevná kombinace několika materiálů, ale také praktické prvky, jako tiché dovírání dvířek a plnovýsuvné šuplíky, jsou kladné vlastnosti, které jsou pro zákazníka důležitým ukazatelem. Originalitu sestavě dodává masivní rylovaná ozdobná lišta, která je osvětlená a je součástí všech vitrín, komod, skříní a tv stolku.

 

Jídelní stůl Klement je obdélníkového tvaru a je s rozkládáním. Podnož stolu zajišťuje jeho stabilitu a nijak neomezuje v sezení u stolu. Maximální šíře stolu po rozložení je 200cm, bez rozložení je šíře stolu 160cm. Nabízí prostor pro 6-8 osob. 

 

Pro vybavení jídelny nabízíme další prvky, které dokonale sladíte s jídelním stolem. Veškeré prvky kolekce Klement naleznete níže, v souvisejících produktech.