fofr-nabytek.cz

Obývací pokoj s osvětlením memphis – dub granson/grafit

Tento oblíbený výrobek Obývací pokoj s osvětlením memphis od naší známé značky BF jednoduše seženete na našich stránkách teď právě v bezva akci. Levně za cenu 36 056 Kč.
Obývací pokoj s osvětlením memphis - dub granson/grafit
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
36 056

Pokud jste zastánci moderního stylu a přírodních barev, nabízíme vám kolekci Memphis, která je vyrobená přesně v tomto stylu. Atraktivní nábytek skvěle vynikne v prostorách obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Díky jeho variabilitě můžete vybavit domácnost podle vašich představ. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v barvách dub granson/grafit. Tloušťka lamina u korpusů je 16mm, horní desky korpusů mají tloušťku 22mm, čelní plochy z MDF desky mají tloušťku 18mm a z lamina 16mm. Korpusy mají ABS hrany 0,5mm/1,5mm a díky tomu jsou odolnější proti vnějším vlivům. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Obývací sestava Memphis se skládá z těchto prvků:

televizní stolek – 149×50,5×39,5cm (š, v, h)
úzká skříň – 58×193,5×39,5cm (š, v, h)
závěsná police – 149x23x24,5cm (š, v, h)
konferenční stolek – 68x51x114-144cm (š, v, h)
kredenc/vitrína s osvětlením – 91x147x39,5cm (š, v, h)
vysoké vitríny s osvětlením – 58×193,5×39,5cm (š, v, h)

 

Televizní stolek Memphis má dostatečný prostor pro umístění televize a jiných audio/video přehrávačů. Na bočních stranách jsou dvéřové skříňky, mezi kterými je otevřený policový prostor. Na zadní straně stolku je otvor pro vedení kabelů. Otevírání dvířek je bezúchytové. Šedá lišta, která je v prostoru otevírání dveří, je součástí celé kolekce Memphis. Nohy stolku jsou plastové, bez možnosti výškového nastavení.

Úzká skříň Memphis je dvoudvéřová a uvnitř vybavena policemi. Otevírání dvířek u skříně je bezúchytové a můžete volit pravé nebo levé otevírání. Šedá lišta, která je v prostoru otevírání dveří, je součástí celé kolekce Memphis. Nohy skříně jsou plastové, bez možnosti výškového nastavení.

Nástěnnou polici můžete umístit nad komodu nebo tv stolek. Na umístění knih, dekorací jde o praktický bytový doplněk.

Nabízený konferenční stolek Memphis je obdélníkového tvaru a co jistě oceníte je jeho možnost rozložení, kdy se zvětší jeho odkládací plocha na 144cm. Tloušťka horní desky je 28mm. Lišty pod horní deskou mají grafitovou (šedou) barvu.

Kredenc/Vitrína Memphis má čtyři dvířka. Horní dvířka jsou s prosklením, spodní dvířka jsou plná. Vnitřní prostor v horní části je rozdělen na dvě části a v každé z nich je umístěna skleněná police, která je osvětlená. Ve spodní části (za plnými dveřmi), je umístěná pevná police z lamina o tloušťce 16mm, s ABS hranami. V prostoru otevírání dvířek je umístěná lišta v šedé barvě. 

Vysoká vitrína Memphis má dvoje dvířka. Horní dvířka jsou s prosklením, spodní dvířka jsou plná. Vnitřní prostor v horní části má dvě skleněné police s osvětlením. Ve spodní části (za plnými dveřmi) je umístěná pevná police z lamina o tloušťce 16mm, s ABS hranami. Otevírání dvířek u skříně je bezúchytové a můžete volit pravé nebo levé otevírání. Šedá lišta, která je v prostoru otevírání dveří, je součástí celé kolekce Memphis. 

 

Pokud se Vám kolekce Memphis zalíbila, podívejte se na další prvky z této kolekce, které naleznete níže, v souvisejících produktech, společně s jejich parametry.