fofr-nabytek.cz

Dětská rostoucí postýlka carmen s přebalovacím pultem – bílá

Tento vynikající produkt Dětská rostoucí postýlka carmen s od výrobce s mnohaletou tradicí CLK snadno seženete v naší online nabídce za výhodné peníze. Momentálně k dispozici za 18 102 Kč.
Dětská rostoucí postýlka carmen s přebalovacím pultem - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
18 102 20 113 Kč Sleva -9%

Právě jste si vaši dcerku dovezli z porodnice domů. Přebalíte ji na praktickém přebalovacím pultu, který je součástí postýlky pro miminko. Plenky a bodýčka schováte v praktických zásuvkách. Miminko spí a tak jej uložíte vedle do postýlky. Zvednete zábranu a půjdete bokem, abyste jej nebudila. Čas letí, z miminka je batole a pomalu odrůstá postýlce pro nejmenší. Nastal čas na malé kouzlo. Velice snadno z miminkovské postýlky vytvoříte postel pro větší dítko. Ušetříte si shánění dětské postele. A samozřejmě i peníze. Další výhoda – zbude vám komoda a regál, pro které jistě najdete jiné využití v pokojíčku malé slečny.

 

Rostoucí dětská postýlka najde využití hlavně v malých pokojích. Její součástí je nastavitelná bočnice a praktický přebalovací pult. Ložná plocha dětské postýlky je 80x130cm. Přebalovací pult má velikost 84x47cm. Matrace je uložena po celé postýlce. Nad ní je přebalovací pult. Přebalovací pult obsahuje tři praktické zásuvky na uložení všeho, co pro miminko potřebujete po ruce. Součástí postýlky je i přistýlka. Pokud do ní vložíte matraci o rozměru 80x177x13cm, můžete na ní přespávat vy, ať máte malou princeznu po ruce, nebo v budoucnu například hlídací babička, kamarádi a podobně. Bez vložené matrace získáte super úložný prostor na hračky, deky či oblečení.

 

Jak jde čas a miminko roste, rostou i jeho nároky na rozměr ložné plochy, úložné prostory a podobně. Velice jednoduše podle montážního návodu z postýlky odstraníte bočnici i přebalovací pult. Vaše dcerka nyní získá vlastní postel o rozměru ložné plochy 80x180cm. Ve spodní části má přistýlku nebo úložný prostor. A vedle postele postaví malou komodu a regál, který poslouží i jako šikovný noční stolek.

 

Matrace nejsou součástí dětské postýlky Carmen. Rostoucí postýlka Carmen je ze stejnojmenné kolekce. Vyznačuje se krásným rustikálním stylem, který jistě nadchne každou romanticky založenou maminku. Vyrobena je z kvalitního lamina, masivního dřeva a MDF. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku. Velikou výhodou dětské rostoucí postýlky Carmen je, že je v bílé barvě a snadno se k ní přiřazují další doplňky. Některé části nábytku jsou v lesku. Dětská rostoucí postýlka Carmen je dodávána v demontu. Zboží z kolekce Carmen je libovolně kombinovatelné s kolekcí Ema. Rozměry dětské rostoucí postýlky Carmen jsou 189x101x117cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Carmen najdete níže v souvisejících produktech