fofr-nabytek.cz

Dětská rostoucí postýlka s matrací cody – dub světlý

Tento kvalitní a levný produkt Dětská rostoucí postýlka s matrací cody od značky s tradicí a dobrou pověstí CLK jednoduše naleznete tady teď za výhodnou cenu. Akční ceny od 16 749 Kč.
Dětská rostoucí postýlka s matrací cody - dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
16 749

Před narozením miminka je potřeba na jeho příchod připravit i váš domov. Přemýšlíte, jaké vybavení pořídíte do pokoje pro miminko? Pokojík se neobejde bez dětské postýlky, ve které bude dítko trávit velkou část dne. Postýlka Cody je zhotovena v přírodním designu, který velmi věrně imituje dřevo. Díky neutrálnímu vzhledu je vhodná pro holčičku i chlapečka a hodí se do jakkoli barevné místnosti. Postýlka je houpací, díky čemuž se miminku lépe usíná a houpací pohyb je pro miminko také uklidňující. Houpací funkci je v případě potřeby možné zafixovat zařízením na vnější straně.

 

Postýlka má pohyblivou bočnici (teleskopické příčky), které se při manipulaci zasouvají do sebe. Vedle ložné části se nachází přebalovací pult o rozměrech cca 75x40cm, který můžete dle preferencí umístit na levou nebo pravou stranu. Pod pultem najdete z tři zásuvky s hladkým dojezdem a z druhé strany je otevřený prostor s policí. Tyto úložné prostory jsou velmi praktické v prvních letech miminka. Do úložných prostor pultu báječně uskladníte všechny potřeby pro přebalování a péči a miminko tak nemusíte nikam přenášet. Výška pultu od podlahy je 77,7cm.

 

Postýlka je rostoucí a můžete ji tak přetvořit do „velké postele “. Ve verzi dětské postýlky je ložná plocha 70x115cm. Když dítě povyroste, postýlku jednoduše rozložíte do podoby dětské postele o rozměru lůžka 70x160cm. Kromě postele získáte jednoduchý stolek, který vznikne z původní kolébky. Přebalovací pult se rozdělí na dva komponenty – noční stolek a malý regál. Jednotlivé prvky můžete v pokoji libovolně rozmístit.

 

Součástí postýlky je matrace Bamboo+, skládající se ze dvou dílů 70x115cm a 70x45cm. Když bude miminko v postýlce, budete potřebovat matraci o rozměrech 70x115cm. Poté, co budete využívat verzi dětské postele, spojíte k sobě dvě části matrace.

 

Postýlka Cody je vyrobena z kvalitního lamina o tloušťce 8 a 16mm, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Okraje desek jsou pokryty PVC fólií o tloušťce 0,4 a 2mm. Plastové části jsou vyrobeny z ABS a neohrožují zdraví. K postýlce je možné pořídit nebesa.

 

Rozměry dětské rostoucí postýlky s houpací funkcí Cody jsou 79,5×164,5x90cm (š, h, v)

Rozměry matrace jsou 70x115x10cm – 70x45x10cm

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Cody najdete níže v souvisejících produktech.