fofr-nabytek.cz

Rostoucí postýlka s přebalovacím pultem cody – dub světlý

Velmi žádaný výrobek Rostoucí postýlka s přebalovacím pultem od skvělé a známé značky CLK k dostání tady teď právě extra výhodně! Právě lze objednat jen za 10 023 Kč.
Rostoucí postýlka s přebalovacím pultem cody - dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
10 023

Před narozením miminka je potřeba na jeho příchod připravit i váš domov. Přemýšlíte, jaké vybavení pořídíte do pokoje pro miminko? Pokojík se neobejde bez dětské postýlky, ve které bude dítko trávit velkou část dne. Postýlka Cody je zhotovena v přírodním designu, který velmi věrně imituje dřevo. Díky neutrálnímu vzhledu je vhodná pro holčičku i chlapečka a hodí se do jakkoli barevné místnosti. Postýlka je rostoucí a můžete ji tak přetvořit do „velké postele “.

 

Ve verzi dětské postýlky je součástí přebalovací pult a pohyblivá bočnice (teleskopické příčky, které se při manipulaci zasouvají do sebe). V této verzi je ložná plocha 75x115cm. Do úložných prostor pultu báječně uskladníte všechny potřeby pro přebalování a péči a miminko tak nemusíte nikam přenášet. Pult nabízí dvě prostorné zásuvky a z druhé strany pultu naleznete otevřený prostor s policí. Když dítě povyroste, postýlku jednoduše přestavíte do podoby dětské postele. Postýlka se prodlouží o šířku přebalovacího pultu a odstraní se bezpečnostní bočnice. V této verzi je ložná plocha 75x160cm. Díky rozložení na jednotlivé komponenty získáte dětskou postel a praktickou komodu, které můžete v pokoji libovolně rozmístit.

 

Součástí postýlky je rošt, nikoli matrace. Do postýlky je potřeba pouze matrace o rozměru 75x160cm. Matrace je tak uložena po celé délce postýlky (viz fotogalerie). Z našeho sortimentu můžeme doporučit matraci Comfort o rozměrech 75x160cm, kterou najdete níže v souvisejících produktech. Postýlka Cody je vyrobena z kvalitního lamina, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Rozměry dětské rostoucí postýlky Cody jsou 84x164x90cm (š, h, v). K postýlce je možné pořídit nebesa i ložní soupravu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Cody najdete níže v souvisejících produktech.