fofr-nabytek.cz

Dětská rostoucí postýlka ema – bílá

Nejprodávanější produkt Dětská rostoucí postýlka ema od známé kvalitní značky CLK snadno můžete sehnat momentálně na webu v akci. Akční ceny od 11 032 Kč.
Dětská rostoucí postýlka ema - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
11 032

Právě jste domů přijeli s vašim miminkem. Dcerku přebalíte na přebalovacím pultu, který je součástí této dětské postýlky z kolekce Ema. Plenky vytáhnete ze dvou praktických zásuvek. Miminko spokojeně usne a tak jej uložíte do postýlky. Zvednete zábranu a potichu opustíte místnost, abyste jej nevzbudila. Čas letí, z miminka je batole a postýlka mu začíná být malá. Velice snadno z miminkovské postýlky vytvoříte postel pro větší dítě. Ušetříte tak peníze a zároveň i čas na shánění a montáž nového nábytku. Zůstane vám komoda, kterou v dětském pokojíčku velice snadno využijete například místo nočního stolku.

 

 

Rostoucí dětská postýlka najde uplatnění ve všech dětských pokojích. Její součástí jsou nastavitelná bočnice, přebalovací pult o velikosti 80,5x42cm a deskový rošt tvořený třemi díly. Ložná plocha postýlky pro miminko je 75x115cm, po odejmutí přebalovacího pultu se šuplíky a proměně na lůžko v celé šíři je plocha na spaní 75x160cm. I v případě použití postýlky pro miminko je možné vložit matraci v rozměru 75x160cm a není tak potřeba matraci kupovat dvakrát v různých rozměrech. Nosnost postele je 80 kg.

 

 

Rostoucí postýlka Ema je ze stejnojmenné kolekce. Vyznačuje se krásným rustikálním stylem, který jistě nadchne každou romanticky založenou maminku. Vyrobena je z kvalitního lamina, masivního dřeva a MDF. Lamino se vyznačuje nízkou cenou a vysokou pevností. Jedná se o nejčastěji využívaný materiál ve výrobě nábytku. Velikou výhodou dětské rostoucí postýlky Ema je, že je v bílé barvě a snadno se k ní přiřazují další doplňky. Některé části nábytku jsou v lesku. Zboží z kolekce Ema je libovolně kombinovatelné s kolekcí Carmen.

 

 

Vyobrazená nebesa, ložní souprava a matrace nejsou součástí ceny postýlky.

 

 

Rozměry dětské rostoucí postýlky Ema jsou 163x100x85cm (š, v, h).

 

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Ema najdete níže v souvisejících produktech.