fofr-nabytek.cz

Velký psací stůl pure – bílá

Levný výrobek Velký psací stůl pure od kvalitní značky CLK snadno seženete právě teď za extra cenu. Aktuálně za super cenu 4 783 Kč.
Velký psací stůl pure - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
4 783 5 314 Kč Sleva -9%

Psací stůl z řady Pure je stejně jako ostatní nábytek vyrobený z kvalitního lamina bílé barvy a jeho horní psací deska je spolu se spodní poličkou lemovaná šedými proužky. Tato police skvěle poslouží pro umístění věcí, které dítě sice potřebuje mít po ruce, ale nechce, aby mu zabíraly místo na pracovní ploše. Může se jednat o krabičku papírových kapesníčků, knihy, slovníky, plastové úložné boxy s roztříděnými samolepkami, washi páskami, razítky, štětci, barvami apod. V přední části se stůl může pochlubit zaoblenými rohy, což působí nejen elegantně, ale také to přispívá k větší bezpečnosti. Ihned pod pracovní deskou nalezneme dvě úzké zásuvky.

 

Pracovní deska je navíc vybavena otvorem s plastovou záslepkou, kudy můžete vést kabely k notebooku nebo lampičce. Pod pracovní deskou nalezneme dvě úzké zásuvky. Levá zásuvka je širší, prakticky dělená na tři části přepážkou. V jednom z oddílů také naleznete praktický pořadač na kancelářské předměty. Čílko pravé menší zásuvky je zdobené děrovaným plechem. Pod touto zásuvkou nalezneme další zásuvku, která je uzamykatelná a děti si zde s radostí schovají svoje poklady a osobní deníčky. Nesmíme opomenout ani praktická dvířka, za kterými se skrývá polička, dělící prostor vedví. Z vnější strany stolu je také připevněný praktický háček, kam si může dítě zavěsit třeba aktovku nebo batoh.

 

Dvířka i všechny zásuvky jsou doplněné o tiché a bezpečné zavírání. K velkému psacímu stolu Pure je také možné dokoupit nástavec na stůl, který naleznete v souvisejících produktech níže. Získáte tak případně další úložný prostor, který přijde vhod vždycky. Použitý materiál je kvalitní lamino v bílé barvě. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení. Doplňkovým materiálem je tu potom plast, který byl využit na přehledný rozdělovač v zásuvce stolu. Bílá jednolitost je rozbitá šedými doplňky v podobě zdobení a úchytek.

 

Rozměry velkého psacího stolu Pure jsou 138x75x58cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.