fofr-nabytek.cz

Dětský psací stůl rosie i s nástavcem – bílá/rubínová

Tento levný produkt Dětský psací stůl rosie i s od výrobce se zárukou kvality CLK můžete pořídit tady a teď právě za výprodejovou cenu. Nyní lze objednat jen za 9 263 Kč.
Dětský psací stůl rosie i s nástavcem - bílá/rubínová
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
9 263 10 292 Kč Sleva -9%

Vytvořte dětem pracovní koutek, do kterého se budou rády vracet a plnění domácích úkolů se pro ně stane zábavou. Psací stůl Rosie I dětem poskytne místo na vypracování projektů a domácích úkolů a menší děti jej využijí na kreslení a další aktivity, které rozvíjí jejich tvořivost. Psací stůl je kusem nábytku, bez které se školák zkrátka neobejde.

 

Psací stůl Rosie I využijí všechny věkové kategorie dětí. Důležitými faktory psacího stolu jsou úložné prostory a dostatečně velká pracovní plocha. U psacího stolu Rosie I najdete úložné prostory v podobě jedněch dvířek a čtyřech zásuvek. Do zásuvky je možno vložit menší organizér, který zajišťuje lepší organizaci a zachování pořádku i v drobnějších věcech. Dvířka i zásuvky jsou vybaveny mechanismem tichého dovírání. Součástí psacího stolu je nástavec, který je skvělou volbou, pokud vám nestačí úložné a odkládací prostory samotného psacího stolu, ale nemáte již místo na další nábytek, který by zabíral podlahovou plochu. Stůl je dokonce vybaven průchodkou na kabeláž.

 

Psací stůl bílé barvy ve vysokém lesku obohacený o rubínovou barvu se jeví nadčasovým stylem a nadchne tak každou dívku. Kombinace bílé a rubínové barvy působí velmi něžně, jemně, vkusně a elegantně. Moderní design nábytku podtrhují zajímavě tvarované nožky. Nožky díky svému tvaru eliminují nutnost odsunu stolu a můžete tak uklízet bez zbytečné námahy.

 

Psací stůl Rosie I je vyroben z kvalitního lamina, jehož velkou předností je dobrá odolnost proti poškození a jednoduchá údržba. Rozměry dětského psacího stolu Rosie I s nástavcem jsou 123x61x171cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Rosie najdete níže v souvisejících produktech.