fofr-nabytek.cz

Studentská postel 100x200cm s úložným prostorem dylan – bílá/dub

Kvalitní a žádaný produkt Studentská postel 100x200cm s úložným prostorem od značky CLK získáte v naší nabídce opravdu levně. Nabídky od 12 541 Kč.
Studentská postel 100x200cm s úložným prostorem dylan - bílá/dub
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
12 541

Studentská postel s úložným prostorem Dylan nabídne uživatelům nejvyšší možnou úroveň komfortu. Díky dostatečné velikosti spací plochy o rozměrech 100x200cm bude každý student vstávat do školy dokonale odpočatý a plný energie. Díky zapracovaným zásuvkám přímo v konstrukci postele bude mít školák vždy dostatek energie nejen pro sebe, ale i pro svého kapesního parťáka. Mobilní telefon si do zásuvky snadno zapojí a nabije pomocí běžného USB kabelu. K dispozici jsou celkem 2 vstupy. Sourozenci se tak vyhnou zbytečné hádce o to, kdo si nabije telefon či tablet první. Postel disponuje rovněž úložným prostorem, který je řešen vyklápěcí vrchní částí postele, kterou snadno uchopíte pomocí madla. Zajisté oceníte také fakt, že konstrukce leží podepřená na dvou nohách a spodní část postele tak zůstává neustále větraná.

 

Pohodlí při sezení na posteli poté zaručí kvalitně zpracované čalouněné čelo, které doplňuje již tak elegantní design výrobku. Kombinace bílé barvy a dekoru dubového dřeva zajistí dokonalé souznění s každou místností. Postel je vhodná jak pro chlapce, tak i pro dívky. Součástí balení je kvalitní deskový rošt na zpevněném kovovém rámu. Matraci je nutno dokoupit zvlášť ve velikosti 100x200cm. Doporučené vhodné kousky naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Rozměry studentské postele 100x200cm s úložným prostorem jsou 109x119x211cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Dylan naleznete níže v souvisejících produktech.