fofr-nabytek.cz

Dětská rostoucí postýlka s houpací funkcí chloe – bílá

Zlevněný produkt Dětská rostoucí postýlka s houpací funkcí od skvělé a známé značky CLK snadno najdete ještě dnes ve výhodné akci. Nabídky od 13 386 Kč.
Dětská rostoucí postýlka s houpací funkcí chloe - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
13 386

Rostoucí dětská postýlka Chloe s houpací funkcí při složeném stavu nabízí maximální komfort pro miminko již od narození. V případě potřeby může být kolébka zaaretovaná a kolébací funkce zastavena. Zábrana dětské postýlky je složena z teleskopických tyčí, které se v případě potřeby zasouvají do sebe, potřebujete-li zábranu zvýšit nebo snížit. Houpací funkci je v případě potřeby možné zafixovat zařízením na vnější straně.

 

Matrace není součástí postýlky. Vhodná je matrace skládající se ze dvou dílů 70x115cm a 70x45cm, které se k sobě spojují suchým zipem a naleznete ji níže v souvisejících produktech. Když bude miminko v postýlce budete potřebovat matraci o rozměrech 70x115cm. Poté co budete využívat verzi dětské postele spojíte k sobě dvě části matrace. Potah matrace lze díky zipu sejmout a je pratelný. Tuto matraci naleznete v souvisejících produktech.

 

Do postýlky pro miminko naleznete v naší nabídce hned několik možností textilního vybavení, pro tento typ postýlky doporučujeme vybírat z velikostí 75x115cm. Nabídku vhodného ložního povlečení i nebes nad dětské postýlky naleznete v souvisejících odkazech níže. K dispozici je vedle postýlky také malý přebalovací pult o rozměrech cca 75x40cm. Pod ním naleznete z přední části tři zásuvky s hladkým dojezdem, ze zadní části dvě otevřené police, kam můžete umístit veškeré nezbytné vybavení k péči o dítě, které potřebujete mít v blízkosti postýlky při ruce. Tento blok můžete umísti nalevo i napravo vedle postýlky podle potřeby.

 

Po odrostu dítěte tuto dětskou postýlku díky „rostoucí funkci“ jednoduše rozložíte do dětské postele. Menší matraci spojíte s větší suchým zipem. Vzhledem k rozměrům postele po rozložení, 70x160cm, může nábytek dál v dětském pokojíčku sloužit až do 6 let věku dítěte. Získáte totiž kromě postele další 3 moduly využitelné v dětském pokojíčku. Původní kolébku nyní využijete jako jednoduchý psací či pracovní stůl. Původní přebalovací pult rozdělíte do dvou modulů a získáte dva kusy víceúčelové nábytku: malou zásuvkovou komodu/noční stolek a malou knihovničku/regál/odkládací stolek.

 

Pro výrobu této postýlky z hlediska materiálového, bylo použito zdravotně nezávadné lamino 8mm a 16mm, odpovídající standardům E1. Okraje melaminových dřevotřískových desek jsou pokryty PVC fólií o tloušťce 0,4mm a 2mm nanesenou lepidlem na bázi PU. Povrchy kovových materiálů jsou pokryty elektrostatickou práškovou barvou. Plastové materiály jsou vyráběny z ABS a neohrožují lidské zdraví.

 

Rozměry dětská rostoucí postýlky s houpací funkcí Chloe jsou 164x88x79,5cm (š, v, h), ložná plocha ve složeném stavu je 70x115cm, ložná plocha v rozloženém stavu je 70x160cm

 

Veškeré další doporučené zboží naleznete v souvisejících produktech níže.