fofr-nabytek.cz

Noční stolek ballerina – bílá

Nový produkt Noční stolek ballerina - od přední společnosti CLK dostanete zde teď za výhodné peníze! Teď v akci 3 969 Kč.
Noční stolek ballerina - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
3 969

Jednotlivé prvky nábytku Ballerina oplývají klasickými rustikálními liniemi a jejich design je inspirovaný jednoduchostí jarních květů, které zde kvetou v bílé a jsou doplněné pastelovými tóny, které jsou známé svými uklidňujícími účinky a poskytují klidné prostředí. Elegantní květinové detaily nabízejí dotek přírody na čistě bílé. Bílá barva, která v sobě obsahuje všechny barvy, je symbolem čistoty. Představuje nevinnost, eleganci a jednoduchost, mír a důvěru. Zvyšuje také sílu myšlení. Rohy a křivky jednotlivých nábytkových dílů jsou krásně zaoblené, připomenou vám něžnost balerín a lehkost vánku. Úchytky s jemnými růžovými detaily tento dojem efektně podtrhují.

 

Noční stolek Ballerina skvěle doplní postel této kolekce a přímo vás nadchne svým rustikálním a zároveň něžným provedením. Stolek se skládá ze dvou zásuvek opatřených kulatou úchytkou. Kolejničky, po kterých se zásuvky pohybují jsou vybaveny automatickým zpomalovačem dojezdu, čímž je zajištěno tiché a bezpečné používání. Kombinace použitých materiálů, jako je kvalitní lamino a MDF, potěší nejednu hospodyňku, neboť zajišťuje velmi snadnou údržbu a dobrou odolnost.

 

Rozměry nočního stolku Ballerina jsou 53x58x38cm (š, v, h)

 

Veškeré další doporučené produkty naleznete v souvisejícím zboží níže.