fofr-nabytek.cz

Dětská rostoucí postýlka 75x160cm s přebalovacím pultem chloe – bílá

Tento akční a ve slevě kousek Dětská rostoucí postýlka 75x160cm s přebalovacím od top značky CLK lze nakoupit nyní za výborné peníze. Stojí teď u nás 10 023 Kč.
Dětská rostoucí postýlka 75x160cm s přebalovacím pultem chloe - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
10 023

Dětská rostoucí postýlka s přebalovacím pultem Chloe nabízí prostor pro matraci po celé své délce a na jejích postranicích je připevněn přebalovací pult o rozměrech 80,5x42cm (h, š). Rozměr ložné plochy v této verzi se tím zmenšuje na 75x115cm. Miminko vám tak nebude zbytečně cestovat po postýlce a přímou blízkost přebalovacího pultu nejednou oceníte.

 

Pod přebalovacím pultem najdete spoustu úložného prostoru ve dvou zásuvkách, které skvěle využijete na oblečení, dětskou kosmetiku, plenky a všechny další nezbytnosti, které tak máte neustále při ruce. Z pohledu ze zadní strany postýlky, jsou za zásuvkami police, představující další úložný prostor. 

 

Teleskopické příčky můžete nechat ze začátku v nižší poloze, abyste se nemuseli do postýlky tolik předklánět. Jakmile bude miminku přibližně půl roku, tyčky posunete do horní polohy. Výška příček od matrace je 52cm a 32cm ve snížené pozici. Postýlka má jednu polohu děrovaného deskového roštu a jednu pohyblivou bočnici (výsuvné příčky).

 

Až nebude potřeba využívat přebalovací pult a nastane pro vaše dítě ten správný čas výměny postýlky za dětskou postel, jednoduše rostoucí postýlku rozložíte. Dítě tak získá vlastní postel s ložnou plochou 75x160cm, která mu pohodlně vystačí do 12let věku. Z přebalovacího pultu se nyní stanou dva nové kusy nábytku – policový regál a šuplíková komoda.

 

Veškeré jednotlivé díly této postýlky jsou pro větší bezpečnost opatřeny zaoblenými hranami. Postel je vyrobená z kvalitního lamina, jehož hlavní předností je snadná údržba a dobrá odolnost. Neutrální design v bílé barvě je vhodný k doladění pokojíčku pro chlapečka i pro holčičku. Postel je dodávaná bez matrace a je nutné dokoupit matraci o rozměru 75x160cm. Vybrat si můžete v naší nabídce matrací nebo níže v souvisejících produktech níže.

 

Rozměry rostoucí postýlky s přebalovacím pultem Chloe jsou 164x95x83cm (h, v, š).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Chloe najdete níže v souvisejících produktech.