fofr-nabytek.cz

Studentský pokoj melisa i – jasan/zelená

Hodně žádaný výrobek Studentský pokoj melisa i s pečetí kvality od značky DOL jednoduše seženete online skutečně levně. Nyní pořídíte od 28 450 Kč.
Studentský pokoj melisa i - jasan/zelená
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
28 450 29 947 Kč Sleva -4%
Popis produktu

Sestava nábytku do studentského pokoje kombinuje velmi promyšleně jednotlivé moduly nábytkové řady Melisa. Koncept, který tímto spojením vzniká, potěší holky i kluky. Ač se to nemusí na první pohled zdát, veselá limetkově zelená barva je velmi flexibilní, co se týče barevných kombinací, a tak je velmi jednoduché dekorovat pokojík podle vkusu dítěte. Skvělou volbou je nejen chlapecká černá či modrá barva, ale také červená či růžová barva pro holky.

 

Tato zvolená kombinace jednotlivých modulů zajistí vyplnění dvou rohů místnosti, a to díky volbě rohové šatní skříně a rohového psacího stolu. Jak vidíte na fotce, není absolutně nutným předpokladem pokoj čtvercového či obdélníkového tvaru. Jednotlivé moduly jsou navrženy takovým způsobem, že vypadají skvěle, ať už je seřadíte do jedné linie či je v pokoji libovolně rozmístíte.  Kombinovaná komoda a rohová šatní skříň slibují dostatečný úložný prostor pro veškeré dětské oblečení. Soustava skříněk, skříní a regálů pohodlně pojme velké množství knih, studijních materiálů i hraček.

 

Příjemné pracovní místo je zajištěno rohovým počítačovým stolkem, který ve spodní části obsahuje zároveň skříňku s dvěma dvířky a několik úložných poliček. Stačí jen doplnit studentskou židlí. Součástí kompletu je také postel s úložnou zásuvkou a sympatickými výklenky ve spodní části. O čelo postele si může dítě opřít polštář a užít si tak pohodlnou relaxaci i přes den. S mobilem, tabletem či oblíbenou knihou. Součástí postele je rošt, matrace nikoliv. Z naší nabídky vám můžeme doporučit matrace v rozměru 195x80cm s výškou 8-12cm. Výběr matrací z našeho sortimentu naleznete níže v doporučených produktech.

 

Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru jasanu a ve veselé limetkově zelené barvě. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení šedá/zelená jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

Sestava nábytku do Studentského pokoje Melisa I se skládá z těchto produktů:

 

Kombinovaná komoda Melisa – 80×99,5x40cm (š, v, h)
Dětská postel 195x80cm s úložným prostorem Melisa – 84×61,5×198,5cm (š, v, h)
Dětský noční stolek Melisa – 45x51x35cm (š, v, h)
Rohový PC stůl Melisa – 96,5x78x96,5cm (š, v, h)
Kombinovaná skříň Melisa – 80x188x40cm (š, v, h)
Vysoká kombinovaná skříň Melisa – 35x188x40cm (š, v, h)
Rohová šatní skříň Melisa – 71x188x71cm (š, v, h)
Policový regál Melisa – 35×154,5x38cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Melisa naleznete níže v souvisejících produktech.