fofr-nabytek.cz

Kombinovaná komoda melisa – bílá/dub nash

Nový produkt Kombinovaná komoda melisa - bílá/dub od známého výrobce DOL snadno můžete najít na našich stránkách teď právě za akční cenu. Na našich stránkách za 3 740 Kč.
Kombinovaná komoda melisa - bílá/dub nash
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
3 740

Moderní komoda s netradičním asymetrickým provedením působí hravě, což při zařizování dětského pokojíku oceníte, ať už se jedná o pokoj pro dívku nebo chlapce. Úložný prostor by se dal rozdělit na levou a pravou část. Na levé straně komody vás potěší hned čtyři zásuvky, do kterých si mohou vaše ratolesti uložit drobné prádlo, jako jsou ponožky, čepice, spodní prádlo, nebo různé ozdoby a šperky. V pravé straně lze za dvířka zavěšená v pantech uložit skládané prádlo do komínků, a to do příjemného prostoru odděleného dvěma poličkami.

 

Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru dub nash a v čistě bílé barvě. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení šedá/dub nash jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

Rozměry kombinované komody Melisa jsou 80×99,5x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Melisa naleznete v souvisejících produktech níže.