fofr-nabytek.cz

Dvoudveřová šatní skříň naira – bílá/jasan

Často hledaný produkt Dvoudveřová šatní skříň naira - od skvělé a známé značky DOL pořídíte právě teď v nabídce za extra cenu. Produkt koupíte teď u nás za 7 161 Kč.
Dvoudveřová šatní skříň naira - bílá/jasan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
7 161
Popis produktu

Nábytek Naira je dostupný v tmavé a světlé verzi, v obou je však zastoupen dekor horského jasanu. Můžete vybírat z kombinace dekorů fresco/jasan horský a briliantově bílá/jasan horský. Obě možnosti jsou v matném provedení. Charakteristickými rysy této kolekce je bezúchytkový systém otevírání dveří i zásuvek, přičemž rukojeti jsou zde efektně nahrazeny výřezy v předních částech. Dále jsou na první pohled nepřehlédnutelné moderní vysoké nohy a ozdobné proužky v horních částech.

 

Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, a pokryté PVC dýhou, která zvyšují odolnost vůči nárazu, mechanickému poškození, udržují barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. V zásuvkách se používá kovový mechanismus, kuličková ložiska a nechybí ani plnovýsuv. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch je snadno omyvatelný a bez zápachu. Síla lamina je 16mm. Horní plochy nábytku jsou zesílené, lamino zde nabývá síly 42mm. Jednotlivé moduly lze mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit si tak vlastní a jedinečné uspořádání nábytku.

 

Vnitřní uspořádání skříně bychom mohli rozdělit na užší levou a širší pravou část. Vlevo vaše skládané prádlo potěší hned tři výklenky pro jeho přehledné roztřídění. Díky zásuvce se vám již nezakutálí ponožky a spodní jednotný výklenek za dvířky může skrývat například sportovní nářadí či doplňky. V pravé části oceníte horní polici na odložení například zimních doplňků, pod kterou je zavěšena šatní tyč. Prádlo citlivé na pomačkání zde zaplesá radostí a věšáková ramínka můžete využít jak na dlouhé, tak krátké módní kousky. Vzhledem k tomu, že součástí skříně jsou dvě šatní tyče, můžete levou část místo dvou polic nahradit také visící plochou. Šatní tyče jsou o rozměrech 36,5cm a 46,9cm.

 

Rozměry dvoudveřové šatní skříně Naira jsou 90×199,6x52cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek z kolekce Naira naleznete níže v souvisejících produktech.