fofr-nabytek.cz

Studentská ložnice dylan – bílá/dub světlý

Výjimečný a žádaný produkt Studentská ložnice dylan - od značky CLK můžete pořídit zde za super peníze. Teď v akci 22 910 Kč.
Studentská ložnice dylan - bílá/dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
22 910

Studentská postel s úložným prostorem Dylan nabídne uživatelům nejvyšší možnou úroveň komfortu. Díky dostatečné velikosti spací plochy o rozměrech 100x200cm bude každý student vstávat do školy dokonale odpočatý a plný energie. Díky zapracovaným zásuvkám přímo v konstrukci postele bude mít školák vždy dostatek energie nejen pro sebe, ale i pro svého kapesního parťáka. Mobilní telefon si do zásuvky snadno zapojí a nabije pomocí běžného USB kabelu. K dispozici jsou celkem 2 vstupy. Sourozenci se tak vyhnou zbytečné hádce o to, kdo si nabije telefon či tablet první. Postel disponuje rovněž úložným prostorem, který je řešen vyklápěcí vrchní částí postele, kterou snadno uchopíte pomocí madla. Zajisté oceníte také fakt, že konstrukce leží podepřená na dvou nohách a spodní část postele s matrací tak zůstává neustále větraná. Pohodlí při sezení na posteli zaručí kvalitně zpracované čalouněné čelo, které doplňuje již tak elegantní design výrobku. Kombinace bílé barvy a dekoru dubového dřeva zajistí dokonalé souznění s každou místností. Součástí balení je kvalitní deskový rošt na zpevněném kovovém rámu. Matraci je nutno dokoupit zvlášť ve velikosti 100x200cm. Doporučené vhodné kousky naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Je tolik věcí, které potřebujeme mít poblíž naší postele. Nikomu z nás se asi nechce uprostřed noci například do kuchyně pro sklenici vody. Na noční stolek Dylan si můžete dále odložit třeba lampičku, rozečtenou knihu, mobilní telefon, hodinky nebo brýle. Kromě odkládací plochy disponuje noční stolek také vnitřním úložným prostorem, který je řešený dvěma praktickými výsuvnými zásuvkami. Produkt tak ocení i náročnější uživatelé. Design nočního stolku se nese v duchu elegance a čistosti. Prakticky řešené jsou i úchytky zásuvek, na kterých nalezneme jemné vybroušení pro pohodlnější úchop. Na spodní straně se nachází malé podložky, aby stolek neležel přímo na podlaze. Hlavním použitým materiálem jsou pevné laminové desky.

 

Široká zásuvková komoda Dylan je vhodná nejen do každého studentského pokoje. Harmonické tóny bílé barvy v kombinaci s dekorem dubového dřeva zajistí tu správnou atmosféru třeba i v ložnici, předsíni či pracovně. Úložný prostor je řešen pomocí čtyř objemných pojízdných zásuvek, kde najdou své místo například knihy, deskové hry, hračky nebo oblečení. V horní části komody nalezneme odkládací desku, díky které můžeme interiér obohatit o květiny, fotografie či jiné dekorační předměty. Nábytek je vyroben z kvalitních materiálů v čele s laminovou deskou. Příjemně opět překvapí praktická madla s vybroušením pro lepší úchop.

 

Studentská ložnice Dylan II se skládá z těchto prvků:

Studentská postel 100x200cm s úložným prostorem Dylan – 109x119x211cm (š, v, h)
Noční stolek Dylan – 48x50x41cm (š, v, h)
Široká zásuvková komoda Dylan – 96x83x46cm (š, v, h)