fofr-nabytek.cz

Dětský pokoj melisa ii – jasan/zelená

Unikátní a oblíbený kus Dětský pokoj melisa ii s osvědčenou značkou DOL máte možnost dostat zrovna dnes pořád výhodně! Nyní lze objednat jen za 16 718 Kč.
Dětský pokoj melisa ii - jasan/zelená
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
16 718

Barevná kombinace přírodního dekoru jasanu a veselé limetkově zelené barvy vás velmi mile překvapí, a zaoblené rohy, jenž také přispívají k větší bezpečnosti, celý koncept výtečně podtrhují. Připravili jsme pro vás několik kombinací modulů, které tvoří podle nás pěkné a funkční dětské pokojíky pro holky i pro kluky. V tomto případě se jedná o pracovní část pokoje, která skvěle využije roh místnosti a vytváří dětem pohodlné místo pro studium i odpočinek. Jednotlivé prvky modulárního nábytku Melisa se velmi dobře kombinují a vznikají tak velmi vydařené interiéry, ať už z pohledu funkčnosti, tak z pohledu estetiky.

 

Soustava skříněk a skříní pohodlně pojme velké množství knih, studijních materiálů i hraček. Dítě tak bude mít v pracovním koutě vše po ruce, aniž by muselo chodit daleko. Pracovní stůl s vysouvací poličkou na klávesnici je v zadní části obohacený o sympatickou příčku, která zabrání sesunutí papírů či pracovních pomůcek ze stolu směrem dozadu. Stůl dále obsahuje zásuvku s kovovým mechanismem výsuvu a skříňku s dvířky. Snadno se stane každodenním společníkem při psaní si úkolů nebo vyplňování volného času u počítače.

 

Nad pracovním stolem potěší odkládací místo navíc ve formě závěsné police, kde může mít dítě po ruce potřebné knihy, vystavené fotky či umístěné dekorace. Tento pracovní kout doporučujeme doplnit studentskou židlí a některou z postelí, které naleznete v souvisejících produktech níže. Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru jasanu a ve veselé limetkově zelené barvě. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení šedá/zelená jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

Sestava nábytku do Dětského pokoje Melisa II se skládá z těchto produktů:

 

Jednodveřová šatní skříň Melisa – 45x188x52cm (š, v, h)
Kombinovaná skříň Melisa – 80x188x40cm (š, v, h)
Počítačový stůl Melisa – 120x87x55cm (š, v, h)
Závěsná police Melisa – 110x65x22cm (š, v, h)
Malá kombinovaná skříňka Melisa – 45x144x40cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Melisa naleznete níže v souvisejících produktech.