fofr-nabytek.cz

Sestava s výklopnou postelí pure – bílá

Kvalitní a oblíbený výrobek Sestava s výklopnou postelí pure od známé společnosti CLK jednoduše naleznete momentálně na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. K sehnání zrovna v akci za 17 625 Kč.
Sestava s výklopnou postelí pure - bílá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
17 625

V této sestavě najdete vše potřebné, co byste ve studentské ložnici chtěli hledat. Pohodlná postel s dvojím úložným prostorem obohacená o USB nabíjecí jednotku potěší každého, kdo tráví rád svůj čas na telefonu či tabletu. Čelo postele navíc poslouží i jako menší knihovnička. Na sympatický noční stolek si můžete odložit hrneček s čajem a z velkého úložného prostoru pod postelí vytáhnout teplou deku. Pak už vám k relaxaci nebude nic chybět. Blízko postele také naleznete praktickou komodu se zrcadlem, kterou můžete využít jako toaletku. Do zásuvek si dívky uloží líčidla, hřebeny a jiná zkrášlovadla, a budou mít vždy vše pěkně po ruce.

 

Dětská vyklápěcí postel Pure, jejíž zvedací mechanismus se nachází u čela postele, nabízí opravdu snadnou manipulaci. Díky ergonomické rukojeti v nohách postele s ní zvládne manipulaci i dítě. Odvětrávací otvory zajišťují lepší hygienické podmínky skladování. Pneumatické brzdy integrované v pístech zajišťují bezpečné otevírání a zavírání postele. Součástí je také bezpečnostní zámek. V ceně postele je kvalitní děrovaný rošt na zpevněném kovovém rámu. Matrace není součástí, ale z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace v rozměrech 100x200cm, které naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Pohodlná výška bílého nočního stolku skvěle pasuje všem postelím z kolekce Pure. Kromě prostorné horní odkladné plochy, kam můžete umístit třeba lampičku a rozečtenou knížku, disponuje stolek také dvěma prostornými zásuvkami, které jsou obohaceny o šedé úchytky, pro pohodlné otvírání i zavírání. Noční stolek z kolekce Pure působí mladistvě a svěže stejně jako ostatní prvky. Komoda obsahuje tři prostorné zásuvky, přičemž nejhornější z nich je navíc vnitřně dělená. Zásuvky jsou obohaceny o šedá držadla, mají velký úložný objem, a díky kvalitním pojezdům je radost do nich věci ukládat i z nich vytahovat.

 

Navíc se nemusíte bát do zásuvek ukládat těžší věci, protože každá z nich má úložnou kapacitu 30kg. Uchycení na stěnu, aby nedošlo k převrhnutí komody, je součástí produktu. Bílé zrcadlo, efektně doplňující kolekci Pure je vyrobeno z nárazuvzdorných a vysoce bezpečných materiálů. Použitý materiál je kvalitní lamino v bílé barvě, doplňky jsou potom v barvě šedé. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení.

 

Sestava s výklopnou postelí Pure se skládá z těchto prvků:

Dětská vyklápěcí postel Pure 100x200cm – 103x108x225cm (š, v, h)
Noční stolek Pure – 43x46x41cm (š, v, h)
Zásuvková komoda Pure – 75x75x41cm (š, v, h)
Zrcadlo ke komodě Pure – 71x75x3cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.