fofr-nabytek.cz

Dětský pokoj delbert c1 – borovice/tmavě šedá

Tento zlevněný produkt Dětský pokoj delbert c1 - od dodavatele kvalitních produktů MB můžete sehnat aktuálně na webu za výhodnou cenu. Nyní získáte od 18 379 Kč.
Dětský pokoj delbert c1 - borovice/tmavě šedá
Ověřit dostupnost »
Značka: MB
18 379 22 974 Kč Sleva -20%

Dětský či studentský pokoj Delbert tak jak je zobrazen na fotografii je pouze návrh možného sestavení (cena zahrnuje všechny díly nábytku na obrázku). Dětský pokoj Delbert je velmi variabilní, skládá se z cca 20 dílů, stačí si jen vybrat níže mezi souvisejícími produkty. Nábytek Delbert je díky svému neutrálnímu provedení vhodný do dětského či studentské pokoje jak pro holky, tak pro kluky. Sestava Delbert je vyrobena z kvalitního lamina, jejíž výhodou je kromě jiného snadná údržba. Hrany nábytku jsou opatřeny tzv. ABS hranou, díky níž nábytek lépe vypadá a je odolnější proti poškození. Nabízená varianta sestavy je v kombinaci barev bělená borovice/šedá.

 

Sestava na obrázku obsahuje (š, v, h):

skříň 1- 140/195/50
regál 7 – 45/195/40
psací stůl 13 – 125/76,5/55
police 14 – 110/25/27

 

Všechny výše uvedené díly naleznete samostatně níže mezi souvisejícími produkty.

 

Pozn. Psací stůl Delbert nemá zadní plochu ve stejné úpravě jako přední části, proto není vhodný pro umístění do prostoru.

 

LTD = Laminovaná dřevotřísková deska. Výhodou při laminování je možnost výběru jakékoliv barvy a textury dřeva. Jako imitace je napohled nerozeznatelná od originálu. Díky struktuře a dekoru je deska odolná vůči vlhkosti a chemikáliím (narozdíl od dřeva je odolná proti polití alkoholem apod). Větší tloušťka desky se u výrobků podílí na lepší stabilitě a pevnosti.