fofr-nabytek.cz

Kombinovaná komoda dorian – beton/dub wotan

Unikátní výrobek Kombinovaná komoda dorian - originál od výrobce DOL můžete sehnat na našich stránkách teď za outletovou cenu! Nyní pořídíte jen za 3 940 Kč.
Kombinovaná komoda dorian - beton/dub wotan
Ověřit dostupnost »
Značka: DOL
3 940 5 124 Kč Sleva -23%
Popis produktu

Komoda nabízí efektivní řešení úložného prostoru díky kombinaci dvířkové a zásuvkové části. Čtyři zásuvky vlevo s vnitřním prostorem 36,8x12x33,4cm (š, v, h) a nosností 3kg vám umožní přehledně uložit například nabíječky, léky, diáře, klíče a jiné nezbytnosti, které rádi skladujeme odděleně. Za dvířky se nachází jedna police dělící prostor vpůli (výška obou oddělených částí bude 37,5cm). Tato dělící police má nosnost 5kg. Na horní odkládací plochu s nosností 7kg můžete rozmístit oblíbené fotografie, dekorace či květináč s pokojovou rostlinou.

 

Výrobním materiálem nábytku kolekce Dorian je kvalitní lamino v dekoru beton milénium v kombinaci s přírodním dekorem dub wotan. Síla lamina je 16mm. Úchytky v černé barvě jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti. V zásuvkách se používá kovový mechanismus a kuličková ložiska. Zadní stěny jsou sololitové desky. Nožky v černé barvě jsou z kovu.

 

Rozměry kombinované komody Dorian jsou 90,1x97x41,3cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek z kolekce Dorian naleznete v souvisejících produktech níže.