fofr-nabytek.cz

Psací stůl cody – dub světlý

Velmi prodávaný produkt Psací stůl cody - od značky s dlouholetou tradicí CLK snadno můžete získat zrovna dnes za výhodnou cenu! Akční cena od 2 362 Kč.
Psací stůl cody - dub světlý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
2 362 2 624 Kč Sleva -9%

Patříte mezi milovníky přírodního a jednoduchého nábytku? Pak by vás mohl zaujmout psací stůl Cody, který je zhotoven v dekoru dubu světlého a velmi věrně imituje dřevo. Dekor dubu je elegantní, působí stylově a v současnosti patří mezi nejoblíbenější odstíny nábytku. Oblibu získal díky příjemnému světle hnědému odstínu a kresbě dřeva. Neutrální barva jen tak neomrzí a není složité ji kombinovat s ostatním nábytkem a doplňky.

 

Stůl poskytne velkou pracovní desku, pod kterou se nachází členěná zásuvka na ukládání věcí. Na levé i pravé straně stolu jsou háčky, na které je možné zavěsit batoh nebo tašku. Stůl je také vybaven kabelovou průchodkou, která je v zadní části pracovní desky. Psací stůl je vyroben z kvalitního lamina, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou. Rozměry psacího stolu Cody jsou 110x62x75cm (š, h, v). Ke stolu je možné pořídit nástavec, který rozšíří úložné a odkládací prostory.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Cody najdete níže v souvisejících produktech.

 

Krátká videoukázka vám přiblíží kolekci Cody.