fofr-nabytek.cz

Velká šatní skříň s posuvnými dveřmi lincoln – dub/modrá

Akční a ve slevě produkt Velká šatní skříň s posuvnými od značky CLK jde získat právě ve výhodné akci. Levně za cenu 15 912 Kč.
Velká šatní skříň s posuvnými dveřmi lincoln - dub/modrá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
15 912 16 749 Kč Sleva -4%
Popis produktu

Díky šatní skříni Lincoln již nepořádek v oblečení nehrozí. Nejenže zaujme moderním provedením, ale nadchne také po otevření dvířek, za kterými se skrývá praktický úložný prostor. Před otevřením dvířek si všimnete gumiček, které jsou umístěny přes jejich vnější stranu a poslouží k uložení drobností či fotek. Dveře jsou posuvné a díky kvalitnímu kování je posuv snadný.

 

Úložný prostor tvoří dvě šatní tyče, na které pomocí ramínek zavěsíte oblečení. V obou částech skříně jsou prakticky rozvržené police na uložení skládaného oblečení a dalších libovolných věcí. Součástí jsou také dvě zásuvky na uložení například spodního prádla. V zadní desce skříně jsou ventilační otvory, které pomáhají při odvětrávání skříně. Pro zvýšení bezpečnosti nechybí příslušenství k přichycení skříně ke stěně.

 

Pokud byste chtěli úložný prostor rozšířit, můžete ke skříni pořídit policovou skříňku Lincoln a nad ni umístit přídavný věšák z této kolekce.

 

Skříň je zhotovena v dekoru dub a v tmavě modré barvě. Díky barevné kombinaci vynikne v domácnosti, kterou chcete zařídit moderně. Skříň Lincoln je vyrobena z kvalitního lamina a prvků MDF, jejichž výhodou je jednoduchá údržba a dobrá mechanická odolnost. Rozměry velké šatní skříně Lincoln jsou 163x58x203,5cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Lincoln najdete níže v souvisejících produktech.