fofr-nabytek.cz

Dětský psací stůl jack s nástavcem – dub lancelot

Tento akční a ve slevě produkt Dětský psací stůl jack s nástavcem od skvělé značky CLK snadno získáte u nás nyní za výborné peníze! Nyní můžete mít za 8 960 Kč.
Dětský psací stůl jack s nástavcem - dub lancelot
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
8 960 9 956 Kč Sleva -10%

Každé dítě potřebuje místo výhradně pro učení a rozvíjení schopností. Přesně takové místo poskytne psací stůl. Slabý výkon ve škole, bolavá záda a špatná nálada. To vše mohou být náznaky nesprávného prostředí na učení. Když však pořídíte dítěti psací stůl, který se mu bude líbit, s úkoly si poradí mnohem snáze. Bude se cítit příjemně a dělaní úkolů bude hračka.

 

Důležitým kritériem psacího stolu je také odkládací plocha a množství úložného prostoru. Psací stůl Jack nabízí dostatečně velkou pracovní plochu, na kterou dítě bez problému odloží knihy, učebnice, sešity i později potřebný notebook či počítač. Úložným prostorem také nebylo šetřeno. Ten najdete v podobě dvou zásuvek a jedněch dvířek. Po otevření dvířek naleznete jednu polici. Jedna zásuvka je umístěna nad dvířky a druhou najdete pod pracovní deskou stolu.   To však není všechno. Součástí psacího stolu je nástavec, který dítěti poskytne úložné a odkládací prostory navíc. Nástavec je skvělou volbou, pokud bojujete s nedostatkem místa v dětském pokoji. Samotný nástavec nezabere žádné místo z pokoje, a přitom rozšíří tolik potřebné úložné prostory. Stůl je dokonce vybaven průchodkou na kabeláž.

 

Psací stůl je inspirován pirátskou tématikou, stejně jako ostatní nábytek z této kolekce. Zbožňuje vaše dítě hraní na piráty? S pokojem zařízeným v pirátském duchu se bude moct považovat za skutečného novodobého piráta. Pověst pirátů se postupem času mění. Ze zločinců se stali spíše hrdinové a po několika úspěšných filmech se piráti opět dostali do povědomí a pozornosti obyvatel, kteří si je okamžitě oblíbili. Jste připraveni na velkolepé dobrodružství? Neváhejte, nasaďte pirátský klobouk a vzhůru na palubu. Nábytek dětských snů je již na obzoru. Vytaste z kapes dalekohled, kompas a vydejte se na cestu za dobrodružstvím. S kolekcí nábytku Jack jej zažijete z pohodlí domova.

 

Design psacího stolu je pečlivě propracován do sebemenších detailů. Psací stůl Jack je vyroben z kvalitního lamina a posílen MDF. Velkou výhodou lamina je odolnost proti poškození a snadná údržba. Úchytky psacího stolu jsou z umělé kůže. Rozměry psacího stolu Jack s nástavcem jsou 118x61x182cm (š, h, v).

 

Kolekce Jack je vyrobena v zajímavém dubovém dekoru lancelot v kombinaci s originálními potisky pirátské tématiky.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Jack najdete níže v souvisejících produktech.