fofr-nabytek.cz

Psací stůl beauty – béžová/růžová

Kvalitní produkt Psací stůl beauty - od značky se zárukou kvality CLK seženete aktuálně na webu pořád výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 7 559 Kč.
Psací stůl beauty - béžová/růžová
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
7 559 8 399 Kč Sleva -10%

Dětská a studentská kolekce Beauty pro milé slečny přináší navýsost elegantní nábytek symbolizující optimistické myšlenky a tajné sny. Svými teplými a klidnými barvami dodá každému pokoji příjemnou atmosféru, přičemž harmonii ztělesní krásná kombinace béžové barvy a růžové ve stylu starorůžové. Jedinečný design dokreslují moderní linie a detaily, které činí nábytek velmi osobitým. Výstavní, ale také praktické produkty, které dají novou identitu životnímu stylu a prostoru dívek, jsou zhotoveny z lamina o síle 16mm.

 

Psací stůl Beauty poskytne díky svým ergonomickým rozměrům efektivní pracovní plochu, která nabídne královský prostor na psaní, i když se na ni umístí lampička, kalendář, nádoba s psacími potřebami a fotografie v rámečku. Neméně královský je také šuplík pod pracovní deskou, jenž je na čele obohacen zdobnými lištami. Vnitřní prostor šuplíku je dělen dvěma přepážkami. Na boční straně stolu má místo věšák, který lze připevnit dle potřeby na pravou i levou stranu. Ke stolu je možné dokoupit mimořádně praktický nástavec Beauty.

 

Rozměry psacího stolu Beauty jsou 117x77x63cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Beauty najdete níže v souvisejícím zboží.