fofr-nabytek.cz

Dětský psací stůl rally s nástavcem – červená/černá

Zajímavý produkt Dětský psací stůl rally s od společnosti s předním postavením na trhu CLK lze pořídit tady nyní za skvělou cenu. Výhodně za skvělou cenu 7 750 Kč.
Dětský psací stůl rally s nástavcem - červená/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
7 750 8 611 Kč Sleva -9%

Dětský psací stůl v originálním designu najde své uplatnění v pokoji každého malého závodníka. Pokud Vaše dítě propadlo kouzlu závodních aut, nyní mu k postýlce ve tvaru auta můžete vybavit celý pokojíček ve stylu automobilového nadšence. Začít můžete třeba krásným stolem s nástavcem.

 

Dětský psací stůl v černé barvě v kombinaci s červenou, v moderním provedení s leskem, nabízí dostatečný úložný prostor díky prostornému šuplíku, který je dělený prakticky do tří částí. Díky tomu se bude vašemu malému závodníkovi ve stole lépe udržovat pořádek. Pravá část zásuvky navíc obsahuje praktický organizér. Stůl je vyrobený z lamina posíleného MDF. Díky tomu je stůl velmi odolný proti opotřebení, poškrábání a velkou výhodou je také snadná údržba. Tvarované části stolu jsou z polystyrenu (PS).

 

Nástavec nad dětský psací stůl Rally obsahuje v zadní části praktickou síťku a plastový držák. V horní části nalezneme praktické police, které jsou navíc dělené vertikálně, a tak dítěti pomáhají snadněji udržovat pořádek. Za praktická dvířka zdobené úchytkou ve tvaru kola si může dítě schovat další potřeby. Na horní poličce se budou skvěle vyjímat poháry vašeho malého závodníka. Nástavec je vyrobený z lamina. Díky tomu je velmi odolný proti opotřebení, poškrábání a velkou výhodou je také snadná údržba. Tvarované části jsou z polystyrenu (PS).

 

Dětský psací stůl Rally s nástavcem se skládá z těchto prvků:

Dětský psací stůl Rally – 107x76x68cm (š, v, h)
Nástavec nad dětský psací stůl Rally – 102x98x31cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Rally najdete níže v souvisejících produktech.