fofr-nabytek.cz

Psací stůl fittipaldi – červená/šedá

Tento akční a ve slevě kousek Psací stůl fittipaldi - od oblíbené značky CLK máte možnost nakoupit tady za skvělou cenu! Pouze nyní za 5 388 Kč.
Psací stůl fittipaldi - červená/šedá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
5 388 5 987 Kč Sleva -10%

Miluje vaše dítě rychlost a závodění má přirozeně v krvi? Pak je psací stůl Fittipaldi určený právě pro něj! Závodní motivy jsou na stolku všudypřítomné. Malý závodník bude zcela nadšený. Stůl připomíná svou vizáží pracovní stůl v garáži automechanika, který chystá závodní vůz na startovní rošt. Kromě originálního jedinečného designu však disponuje i variabilním úložným prostorem. K dispozici budou malému školákovi dvě objemné zásuvky pod pracovní deskou, ale také poličky na nástavci, kam se hodí umístit například sešity, fotografie či dekorační předměty. Síťovaný praktický kapsář na nástavci dodá psacímu stolu řád.

 

Hlavním použitým materiálem je lamino, jenž zajistí vysokou otěruvzdornost a snadnou údržbu. Pracovní plocha je dostatečně velká k tomu, aby se mohlo vaše dítě neustále rozvíjet. Ať už se bude připravovat do školky či školy nebo si bude malovat závodní auto svého oblíbeného jezdce, psací stůl Fittipaldi poskytne při všech činnostech ten nejvyšší komfort. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Rozměry Psacího stolu Fittipaldi jsou 103,5×151,5x68cm (š, v, h).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Fittipaldi naleznete níže v souvisejících produktech.