fofr-nabytek.cz

Dětská knihovna rosie – bílá/rubínová

Tento žádaný kus Dětská knihovna rosie - od přední společnosti CLK máte možnost pořídit zde skutečně levně! Produkt nakoupíte teď u nás za 4 517 Kč.
Dětská knihovna rosie - bílá/rubínová
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
4 517 5 314 Kč Sleva -14%

Knihy by měly být součástí života všech dětí. V dnešní době však děti přestávají číst tištěné knihy a dávají přednost internetu či elektronickým knihám. Nic se však nevyrovná tištěným knihám. Čtení je krásný koníček, avšak místa na literární díla je mnohdy nedostatek. Díky knihovně Rosie získáte místo pro všechny vaše knihy. Pokud chcete, aby byla vaše sbírka knih všem na očích, můžete je vystavit na poličkách. V případě, že nechcete, aby na knihy sedal prach, můžete je uložit do dvířek. Po otevření dvířek objevíte jednu polici.

 

Kromě ukládání knih, můžete knihovnu využít i k vystavení hraček nebo dekorací. Dvířka jsou vybavena mechanismem tichého dovírání. Knihovna bílé barvy ve vysokém lesku obohacená o rubínovou barvu se jeví nadčasovým stylem a nadchne tak každou dívku. Kombinace bílé a rubínové barvy působí velmi něžně, jemně, vkusně a elegantně. Moderní design nábytku podtrhují zajímavě tvarované nožky. Nožky díky svému tvaru eliminují nutnost odsunu knihovny a můžete tak uklízet bez zbytečné námahy.

 

Knihovna Rosie je vyrobena z kvalitního lamina, jehož velkou předností je dobrá odolnost proti poškození a jednoduchá údržba. Rozměry dětské knihovny Rosie jsou 77x33x179cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Rosie najdete níže v souvisejících produktech.