fofr-nabytek.cz

Knihovna nebula – černá/šedá

Tento skvělý kus Knihovna nebula - od oblíbené značky se zárukou kvality CLK jednoduše můžete najít tady nyní za výhodnou cenu! V současnosti za 6 660 Kč.
Knihovna nebula - černá/šedá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
6 660

Knihovna je v každé domácnosti nepostradatelným kusem nábytku. Přestože bychom si měli knihovnu pořizovat proto, aby povznášela ducha, knihovnu z kolekce Nebula si mnozí pořídí už jen pro to aby zkrášlili obytný prostor. Knihovna Nebula je nejen krásná, ale hlavně velmi pevná a stabilní.

 

Police jsou pevné, a tak se nemusíte bát na ně položit těžší dekorace nebo knihy. Rozestup mezi policemi je dostatečný, i pro uložení knih formátu A4. V horní části knihovny je z levé vnější strany připevněná kovová nástěnka z černého děrovaného plechu se dvěma háčky na kabelku, foťák nebo na klíčenku s kartou na obědy, kterou tak vaše dítě už nikdy nezapomene doma. Pomocí magnetů si dítě může na nástěnku připnout důležité poznámky nebo lístky na zápas či do kina.

 

Knihovna Nebula je vyrobená z kvalitního lamina v černé barvě s netradičním dekorem imitujícím šedý kámen, v kombinaci s černým, kvalitně povrchově upraveným kovem. Hlavní předností lamina je především skvělá odolnost a snadná údržba. Kovová přední noha knihovny navíc působí velmi stylově a elegantně.

 

Rozměry knihovny Nebula jsou 53x35x180cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Nebula najdete níže v souvisejících produktech. Kolekci Nebula můžete libovolně kombinovat s plně kompatibilní kolekcí Gamora.