fofr-nabytek.cz

Pracovní kout sirius ii – dub černý/dub zlatý

Zajímavý kousek Pracovní kout sirius ii - od dodavatele kvalitních produktů CLK máte možnost sehnat teď za super cenu. Nyní pořídíte za super cenu 9 217 Kč.
Pracovní kout sirius ii - dub černý/dub zlatý
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
9 217

Elegantní kombinace dubu černého, který se snoubí se svěžestí dubu zlatého je velmi atraktivní a nábytek v těchto barvách může dětem sloužit až do dospělosti. Použitý materiál je kvalitní lamino v dekorech dub černý a dub zlatý. Hlavní předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení.

 

Horní psací deska stolu, v dekoru dub zlatý, je lemovaná černými pruhy, a v přední části vybavená zaoblenými rohy. Ihned pod pracovní deskou, která je opatřená otvorem s plastovou záslepkou, kudy můžete vést kabely k notebooku nebo lampičce, nalezneme dvě úzké zásuvky. V levé straně stolu je zásuvka širší, prakticky dělená na dvě části přepážkou. Toto dělení dítě ocení, bude-li si chtít jednu polovinu nechat například pro zpracované úkoly a druhou polovinu na úkoly, které čekají na splnění. V pravé straně stolu nalezneme užší zásuvku, která je rovněž prakticky dělená. V tomto případě se jedná o plastový rozdělovač, který zásuvku dělí hned do několika malých sektorů a usnadňuje dítěti udržovat ve stole pořádek. Z pravé vnější boční strany stolu je připevněný praktický háček, kam si může dítě pověsit aktovku nebo batoh.

 

Na zadní desce nástavce na stůl nalezneme v levé části kovovou nástěnku, kam si dítě může pomocí magnetů připevnit důležité poznámky. V pravé části jsou pak dva USB vstupy, které může dítě využít pro nabití tabletu nebo mobilu přímo na stole. Pod těmito porty je připevněný držák na psací potřeby. Ten je možno taktéž využít jako odkládací místo pro právě nabíjené zařízení. Z pravé vnější strany nástavce nás upoutá oblast, kterou velmi oceníte, potřebujete-li mít přehledně uspořádané věci, které jsou úzké a dlouhé. Může se jednat o různé výkresy, mapy či například pravítka. Tento celý nástavec se jednoduše přimontuje ze zadní části stolu a bude tak s ním napevno spojený. Horní jištění na stěnu je rovněž součástí produktu.

 

Úzká knihovna skvěle doplňuje tuto kancelářskou sestavu pro vaše děti. V horní otevřené části jsou dvě poličky, jedna užší, na drobné dekorace, a druhá vyšší, kam jednoznačně patří vystavit velké knihy a slovníky. Pod nimi se nachází dvířka zdobená laserovým vypalováním zavěšená v pantech a opatřená černou kovovou úchytkou v pravé horní části. Díky systému brzd integrovanému přímo v pantech se dvířka uzavírají hladce a tiše. Za nimi se nachází dvě vysoké poličky, kam si vaše dítě může umístit knihy, které nepotřebuje mít na očích, ale nezbytně je potřebuje ve svém pokoji uložit. Uchycení na stěnu je součástí produktu a zabraňuje nečekanému převrhnutí nábytku na zem.

 

Pracovní studentský kout Sirius II se skládá z těchto prvků:

Malý psací stůl Sirius – 110x75x58cm (š, v, h)
Nástavec na malý psací stůl Sirius – 108x71x29cm (š, v, h)
Úzká knihovna Sirius – 34x146x29cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Sirius naleznete níže v souvisejících produktech.