fofr-nabytek.cz

Jídelní sestava ivo – dub april

Často hledaný produkt Jídelní sestava ivo - od odblíbeného výrobce BF je dostupný u nás pořád výhodně! V akci za cenu 38 319 Kč.
Jídelní sestava ivo - dub april
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
38 319

Kvalitní nábytek byl a stále je, požadovaným kritériem při vybavení domácnosti. Na našich stránkách se vám snažíme představit ty nejzajímavější kolekce, díky kterým můžete kvalitně, moderně a stylově vybavit jakoukoli část vašeho domova. Co říkáte na kolekci Ivo, kde se skloubil klasický vzhled nábytku s moderními prvky? Tato varianta nábytku je určena především pro vybavení obývacích pokojů, jídelen nebo pracoven a předsíní. Dekor dub april, v kombinaci kovových nožek, dodává nábytku originální vzhled a je velmi dobrou imitací dřeva. Na výrobu nábytku bylo použito kvalitní lamino v dekoru dřeva dub april, kde korpusy mají tloušťku 16mm a jsou ohraněny ABS lištou o síle 0,5mm a 15mm. Vršky korpusů mají tloušťku 22mm. Čelní plochy nábytku jsou vyrobeny z MDF desky o síle 18mm a jsou potaženy fólií. Nezbytnou součástí nábytku jsou kovové úchyty, které jsou podlouhlé a nabízí pohodlné uchycení při otevírání dvířek či šuplíků. Díky systému tichého dovírání dvířek, bude nábytek ušetřen od hlučného zavírání, které umí být mnohdy nepříjemné. Kvalitními pojezdy GTV jsou vybaveny zásuvky, což poznáte při jejich otevírání. Vnitřní police jsou také v tloušťce 16mm a jsou ohraněny ABS lištou 0,5mm.

 

Jídelní sestava Ivo se skládá z těchto prvků:

– vitrína – pravá – (58 x 194 x 40cm – š,v,h)

– vitrína – levá – (58 x 194 x 40cm – š,v,h)

– komoda široká – (150,5 x 84,5 x 40cm – š,v,h)

– komoda 2D1S – (90 x 84,5 x 40cm – š,v,h)

– jídelní stůl (90 x 76 x 160-200cm – š,v,d)

– police 90cm – (90 x 22 x 23cm – š,v,h)

 

Do jídelní sestavy Ivo jsou zařazeny vysoké vitríny, jejichž součástí jsou skleněné police, které mají LED podsvícení. Co v každé jídelně nesmí chybět je prostorná komoda na uložení jídelního servisu nebo jiných domácích pomůcek. Jedna komoda je široká, třídvéřová s 1 šuplíkem a druhá komoda je dvoudvéřová s 1 šuplíkem. Do prostoru nad komodou můžete umístit polici Ivo, která je taktéž součástí sestavy. Její dostatečná délka umožňuje umístění různých dekorací, knih nebo fotografií. A protože jde o jídelní sestavu, nesmí chybět jídelní stůl. Nabízený jídelní stůl Ivo je obdélníkového tvaru, s rozkládáním. Pohodlně se zde usadí 6 osob. Po vysunutí bočních desek se doprostřed stolu vsune přídavná deska, která prodlouží jídelní plochu stolu.

 

Kolekce Ivo nabízí mnoho dalších prvků, které máme zobrazeny níže v souvisejících produktech. O kolekci Ivo můžeme říct, že jde o vkusný nábytek, který dodá interiéru patřičnou eleganci.

 

Pozn. V záložce „Přiložené soubory“ naleznete montážní návody jednotlivých dílů jídelny Ivo.