fofr-nabytek.cz

Televizní stolek alfred – dub artisan/černá

Kvalitní a oblíbený výrobek Televizní stolek alfred - dub od populární značky BF můžete nakoupit u nás téměř zdarma! Nyní zakoupíte za 6 343 Kč.
Televizní stolek alfred - dub artisan/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
6 343

Do kategorie obývacích pokojů jsme zařadili kolekci Alfred. Vyjímá se především kombinací materiálů lamina v dekoru dřeva dub artisan a kovových nohou v černé barvě. Prvky skandinávského stylu se zde nezapřou. Korpusy a čílka nábytku v dekoru dub artisan, jsou velmi vydařenou imitací dřeva. Oživení nábytku dodávají černé dekorační pruhy z lamina na bočních stranách, které dokonale ladí s kovovými nohami a úchyty. Díky možnosti objednávat jednotlivé prkvy samostatně, můžete vybavit obývací pokoj, pracovnu nebo studentský pokoj podle vašich představ. Co by v obývacím pokoji nemělo chybět je televizní stolek. Nabízený tv stolek Alfred je dostatečně široký i na umístění velké televize. Malá skříňka, šuplík a přihrádka jsou součástí stolku. U zadní stěny otevřeného úložného prostoru je nachystaný kulatý otvor pro vedení kabelů.

 

Zalíbila se vám kolekce Alfred? Doporučujeme se podívat i na další prvky, které naleznete v souvisejících produktech společně s jejich parametry.