fofr-nabytek.cz

Skříň do předsíně memphis – dub granson/grafit

Tento výjimečný produkt Skříň do předsíně memphis - od našeho známého výrobce BF máte možnost dostat zde za outletovou cenu! Ceny od 5 877 Kč.
Skříň do předsíně memphis - dub granson/grafit
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
5 877

Pokud jste zastánci moderního stylu a přírodních barev, nabízíme vám kolekci Memphis, která je vyrobená přesně v tomto stylu. Atraktivní nábytek skvěle vynikne v prostorách obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Díky jeho variabilitě můžete vybavit domácnost podle vašich představ. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v barvách dub granson/grafit. Tloušťka lamina u korpusů je 16mm, horní desky korpusů mají tloušťku 22mm, čelní plochy z MDF desky mají tloušťku 18mm a z lamina 16mm. Korpusy mají ABS hrany 0,5mm/1,5mm a díky tomu jsou odolnější proti vnějším vlivům. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Do prostoru předsíně vám nabízíme šatní skříň se zrcadlem Memphis, která je dvoudvéřová. Uvnitř, za zrcadlovými dveřmi, je k dispozici kovový výsuvný věšák na bundy a ve spodní části je odkládací police. Za malými dvířky, je také police. Otevírání dvířek u skříně je bezúchytové a můžete volit pravé nebo levé otevírání. Šedá lišta, která je v prostoru otevírání dveří, je součástí celé kolekce Memphis.

 

Pokud se Vám kolekce Memphis zalíbila, podívejte se na další prvky z této kolekce, které naleznete níže, v souvisejících produktech, společně s jejich parametry.

 

Rozměry skříně Memphis jsou: 58×193,5x37cm (š, v, h)