fofr-nabytek.cz

Jídelna s osvětlením memphis – dub granson/grafit

Tento skvělý produkt Jídelna s osvětlením memphis - od známé společnosti BF pohodlně dostanete u nás napořád výhodně. V akci od 33 846 Kč.
Jídelna s osvětlením memphis - dub granson/grafit
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
33 846

Pokud jste zastánci moderního stylu a přírodních barev, nabízíme vám kolekci Memphis, která je vyrobená přesně v tomto stylu. Atraktivní nábytek skvěle vynikne v prostorách obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Díky jeho variabilitě můžete vybavit domácnost podle vašich představ. Nábytek je vyrobený v kombinaci lamina a MDF desky v barvách dub granson/grafit. Tloušťka lamina u korpusů je 16mm, horní desky korpusů mají tloušťku 22mm, čelní plochy z MDF desky mají tloušťku 18mm a z lamina 16mm. Korpusy mají ABS hrany 0,5mm/1,5mm a díky tomu jsou odolnější proti vnějším vlivům. Nábytek je dodáván v demontu.

 

Jídelní sestava Memphis se skládá z těchto prvků:

široká komoda – 149x85x39,5cm (š, v, h)
vysoké vitríny s osvětlením – 58×193,5×39,5cm (š, v, h)
jídelní stůl s rozkládáním – 90×76,4×160-200cm (š, v, h)
kredenc s osvětlením – 91x147x39,5cm (š, v, h)
police na stěnu – 149x23x24,5cm (š, v, h)

 

Kombinovaná komoda Memphis je široká, má troje dvířka a tři šuplíky s kvalitními pojezdy a bezúchytkovým otevíráním. Uvnitř je komoda rozdělena na dva prostory, které mají polici. V prostoru otevírání dvířek, je umístěna šedá lišta z lamina, která dává kolekci osobitý vzhled. Nohy komody jsou plastové, výškově nenastavitelné. Nosnost vrchní desky komody je až do 20kg.

Vysoká vitrína Memphis má dvoje dvířka. Horní dvířka jsou s prosklením, spodní dvířka jsou plná. Vnitřní prostor v horní části má dvě skleněné police. Ve spodní části (za plnými dveřmi), je umístěná pevná police z lamina o tloušťce 16mm, s ABS hranami. Otevírání dvířek je bezúchytové a můžete volit pravé nebo levé otevírání. Šedá lišta, která je v prostoru otevírání dveří, je součástí celé kolekce Memphis. Součástí vitríny je osvětlení.

Vitrína/Kredenc Memphis má čtyři dvířka. Horní dvířka jsou s prosklením, spodní dvířka jsou plná. Vnitřní prostor v horní části je rozdělen na dvě části a v každé z nich je umístěna skleněná police, která je osvětlená. Ve spodní části (za plnými dveřmi), je umístěná pevná police z lamina o tloušťce 16mm, s ABS hranami. V prostoru otevírání dvířek je umístěná lišta v šedé barvě. 

Jídelní stůl Memphis je obdélníkového tvaru, s rozkládáním a nabízí prostor pro usednutí 4-6 osob. Pokud ho budete chtít rozložit, stačí posunout horní desky do stran a uprostřed se otevře prostor pro vložení přídavné desky. Maximální rozměr jídelní plochy stolu po rozložení je 200cm. 

Nástěnnou polici můžete umístit nad komodu nebo tv stolek. Na umístění knih, dekorací jde o praktický bytový doplněk.

 

Pokud se Vám kolekce Memphis zalíbila, podívejte se na další prvky z této kolekce, které naleznete níže, v souvisejících produktech, společně s jejich parametry.