fofr-nabytek.cz

Kredenc klement – dub april/černá

Unikátní produkt Kredenc klement - dub od známého dodavatele BF můžete najít v naší nabídce extra výhodně. Aktuálně v akci za 10 400 Kč.
Kredenc klement - dub april/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
10 400

Jsme rádi, že vám můžeme představit kolekci Klement, která vyniká svým detailním propracováním a kvalitním materiálovým složením. Už na první pohled zaujme originalita designu a barevná kombinace.

Kolekce Klement je určena pro vybavení obývacích pokojů nebo jídelen. Je vyrobena v kombinaci MDF desky a lamina (tl. 16mm), v dekoru dřeva dub april s černými doplňky, které zvýrazňují celkové provedení kolekce Klement. Horní desky korpusů mají tloušťku 22mm a ABS hrany 0,5mm-1,5mm. Čelní plochy nábytku jsou vyrobeny z MDF desky potažené PVC fólií, tl. 18mm. K dekoru dub april, který je imitací dřeva, jsou použity kovové úchyty v černé barvě a působí elegantně. Nejen barevná kombinace několika materiálů, ale také praktické prvky, jako tiché dovírání dvířek a plnovýsuvné šuplíky, jsou kladné vlastnosti, které jsou pro zákazníka důležitým ukazatelem. Originalitu sestavě dodává masivní rylovaná ozdobná lišta, která je osvětlená a je součástí všech vitrín, komod, skříní a tv stolku.

 

Nabízená vitrína/kredenc Klement má troje dvířka. Za prosklenými dvířky je skleněná a dřevěná police. Prostor na levé straně má tři police. Sklo dveří je temperované. Na umístění dekorací nebo čajového servisu nabízí dostatečný úložný prostor. Tato varianta vitríny/kredence je bez osvětlení. Pokud budete chtít vitrínu s osvětlením, naleznete ji v souvisejících produktech.

 

Pro vybavení jídelny nebo obývacího pokoje nabízíme další prvky, které dokonale sladíte s nabízeným prostorem. Veškeré prvky kolekce Klement naleznete níže, v souvisejících produktech.