fofr-nabytek.cz

Manželská postel irma 160x200cm s úložným prostorem a osvětlením –

Tento akční a ve slevě výrobek Manželská postel irma 160x200cm s úložným od přední společnosti BF snadno můžete pořídit na našich stránkách nyní levně! Produkt koupíte teď u nás za 17 001 Kč.
Manželská postel irma 160x200cm s úložným prostorem a osvětlením -
Ověřit dostupnost »
Značka: BF
17 001 18 890 Kč Sleva -10%

Postel bezpochyby patří mezi nejdůležitější nábytek v každé ložnici. Věděli jste, že v posteli strávíme až jednu třetinu našeho života? To už stojí za pořádnou postel, nemyslíte? I když v posteli trávíme tolik času, nevěnujeme jejímu výběru tolik pozornosti, kolik by si zasloužila. Především pak, kolik bychom si zasloužili my. Budíte se každou noc kvůli nedostatku místa v posteli nebo se dokonce kvůli nedostatečnému prostoru nejste schopni ponořit do říše snů? Máme pro vás řešení v podobě manželské postele Irma s úložným prostorem. Možná byste si vzhledem k názvu mohli myslet, že jsou manželské postele pouze pro manžele. Avšak to není tak úplně pravda. Manželská postel skvěle poslouží každému, kdo potřebuje více prostoru, miluje spánek a rád relaxuje. Manželská postel je také skvělou volbou pro ty z nás, kteří se rádi roztahuji, i když nemají partnera.

 

Manželská postel Irma vás okouzlí jednoduchým, elegantním a moderním designem. Víte, jaká barva momentálně frčí při zařizování ložnice? Nejvíce oblíbenou barvou je bílá. Tato barva je neutrální a nikdy s ní rozhodně nic nepokazíte. Určitě vás tedy potěší, že manželská postel Irma je právě v bílé barvě.

 

V současné době svádí snad každá domácnost boj s úložnými prostory. Pokud nemáte pro zařízení ložnice dostatek místa, skvělým řešením je právě postel s úložným prostorem. Manželská postel Irma nabízí úložný prostor pod postelí. Postel také nadchne čelem, které může posloužit jako opěradlo ve chvíli, kdy si chcete v posteli číst nebo se posadit a sledovat televizi. Ložná plocha postele je 160x200cm. Součástí postele je kovový rošt. Postel však není vybavena matrací. Z našeho sortimentu můžeme doporučit kvalitní matrace Odette či Air Mono. Tyto produkty naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Manželská postel Irma je vyrobena z kvalitního lamina a MDF a je opatřena ABS hranou o síle 2mm. Manželská postel Irma je částečně v lesku. Rozměry manželské postele Irma s úložným prostorem jsou 181,5×205,5×101,5cm (š, h, v). Tloušťka čela postele je 40mm. Součástí postele je LED osvětlení. Všechen nábytek z kolekce Irma krásně doplňují lišty, které jsou dle výběru v barvě bílá nebo wenge. Bílá i wenge lišta jsou součástí ceny a můžete si tak sami při montáži vybrat, kterou použijete.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Irma najdete níže v souvisejících produktech.