fofr-nabytek.cz

Multifunkční psací stůl rally s nástavcem – červená/černá

Žádaný produkt Multifunkční psací stůl rally s nástavcem od přední značky CLK snadno najdete u nás teď za výhodné peníze! Na našich stránkách za 18 102 Kč.
Multifunkční psací stůl rally s nástavcem - červená/černá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
18 102 20 113 Kč Sleva -9%

Jedna z velkých výhod tohoto designového skvostu je, že bude vaše dítě za stolem trávit čas velmi rádo, i když po něm budete třeba chtít, aby si udělalo úkoly. Stůl s nástavcem v tomto provedení, totiž obsahuje spoustu vychytávek, které vás i vaše dítě velmi mile potěší.

 

Začneme-li spodní částí stolu, upoutá nás hned na první pohled prostorná pracovní deska se spoustou odkládacích místeček a organizérů na kancelářské potřeby, drobné předměty a školní pomůcky. Pod pracovní deskou se nachází úzký šuplík s úchytkou ve tvaru kola, prakticky rozdělený na tři části, díky čemuž se bude dítěti v šuplíku lépe udržovat pořádek. I zde vás překvapí praktické organizéry. V pravé části stolu se pod pracovní deskou nacházejí další čtyři šuplíky. V levé vnější části stolu se nachází háček na školní tašku.

 

Na pracovní desce najdete palubní desku, která nabízí nejen další praktické přihrádky, skvěle vypadá, ale navíc má i funkční ovládací panel. Do něj si může dítě připojit přes USB vstup mobil či tablet a pohodlně jej nabíjet přímo na stole. Panel nabízí taky Bluetooth připojení, ovládání hlasitosti, přepínání skladeb, vypínání a zapínání osvětlení, vstup pro sluchátka i AUX výstup. Za palubní deskou vás upoutá výhled na silnici, který vypadá velmi reálně, čemuž přispívá zpětné zrcátko umístěné nad palubním panelem spolu s LED osvětlením ovládaným dotykem.

 

Nástavec nad stůl, který je součástí produktu, zaručuje dostatek úložného prostoru díky praktickým policím, kde si může dítě kromě knih vystavit také třeba medaile a poháry. Za praktická dvířka si také může uložit další nezbytné věci.

 

Výška pracovní desky je 76 cm, což zaručuje pohodlné sezení. Stůl s nástavcem je vyrobený z lamina posíleného MDF. Díky tomu je stůl velmi odolný proti opotřebení, poškrábání a velkou výhodou je také snadná údržba. Tvarované části stolu jsou z polystyrenu (PS). Z důvodu bezpečnosti doporučujeme připevnit nábytek ke zdi. Součástky k jištění jsou součástí balení. 

 

Rozměry multifunkčního psacího stolu Rally s nástavcem jsou 117x196x70cm (š, v, h)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Rally najdete níže v souvisejících produktech.