fofr-nabytek.cz

Záclona orange – bílá/oranžová/šedá

Super produkt Záclona orange - od společnosti s předním postavením na trhu CLK snadno můžete pořídit online za výborné peníze! Cena již od 1 009 Kč.
Záclona orange - bílá/oranžová/šedá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
1 009

Kolekce doplňků Orange dodá místnostem pozitivní atmosféru. Barvy sršící energii na všechny strany ocení ve svém dětském pokoji jak chlapci, tak dívky. Hodí se však i do ložnicí či obývacích pokojů. Interiér se záclonou Orange bude hned veselejší. Díky zácloně získáte potřebné soukromí a zároveň místnost zůstane osvětlená slunečním přírodním světlem. Na produktu se vyskytuje převážně bílá barva, kterou obklopují úzké svislé pruhy pestré oranžové barvy. Na okrajích poté nalezneme svislé pruhy sladěny do šedého odstínu.

 

Součástí balení jsou plastové háčky, pomocí kterých záclonu snadno upevníte na garnýž. Záclona je vyrobena ze tří různých látek z kombinace polyesteru a bavlny. Díky tomu oceníte snadnou údržbu produktu. Prát můžete klasicky v pračce na 30 stupňů. Chemické čistění by se nemělo provádět. Záclonu můžete i vyžehlit na nejnižší možnou teplotu. Závěs vyobrazen na fotografii vpravo, je možné dokoupit zvlášť. Najdete ho zde nebo níže. 

 

Rozměry záclony Orange jsou 160x260cm (š, v).

 

Doplňkové produkty naleznete níže v souvisejících produktech.