fofr-nabytek.cz

Malý studentský stůl lincoln – dub/tmavě modrá

Kvalitní a žádaný produkt Malý studentský stůl lincoln - od společnosti s předním postavením na trhu CLK jde pořídit zde nyní za outletovou cenu! Výhodně za 5 048 Kč.
Malý studentský stůl lincoln - dub/tmavě modrá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
5 048 5 314 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Domácí úkoly i pracovní projekty vám hned půjdou lépe u pořádného psacího stolu. Stůl Lincoln poskytne pracovní plochu a horní deska je obohacená o držák a přihrádku na psací a kancelářské potřeby, které jsou umístěny v její zadní části. Pod pracovní deskou se nachází deska, rozdělená na dvě části. Na pravé straně se nachází jedna zásuvka a součástí stolu je také věšák na batoh. Mezi kovovými nohami jsou gumičky, které slouží jako neobvyklý prostor na pověšení bločků nebo dekorací.

 

Stůl je zhotoven v dekoru dub s kovovou nohou v tmavě modré barvě. Díky barevné kombinaci vynikne v domácnosti, kterou chcete zařídit moderně. Stůl Lincoln je vyroben z kvalitního lamina a prvků MDF, jejichž výhodou je jednoduchá údržba a dobrá mechanická odolnost. Levá noha stolu je kovová. Rozměry malého stolu Lincoln jsou 114x64x76cm (š, h, v).

 

Ke stolu můžete pořídit nástavec, který disponuje USB vstupy, kapsářem a tabulí na poznámky a stane se praktickým pomocníkem při práci u stolu.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Lincoln najdete níže v souvisejících produktech.