fofr-nabytek.cz

Toaletní stolek margaret – alabastr/zelená

Kvalitní a oblíbený produkt Toaletní stolek margaret - od výrobce s dlouholetou historií LB snadno můžete najít zde za nejnižší cenu! Právě teď za cenu 8 585 Kč.
Toaletní stolek margaret - alabastr/zelená
Ověřit dostupnost »
Značka: LB
8 585 10 100 Kč Sleva -15%

Rádi při výletech zavítáte na návštěvu historických památek? Možná jste právě tam propadli kouzlu zámeckého nábytku, který je charakteristický elegancí, noblesou a luxusním zdobením. Pokud jste někdy snili o tom, že si nábytek v zámeckém stylu pořídíte k vám domů, nyní máte příležitost. S toaletním stolkem Margaret si budete připadat jako moderní šlechtici. Jestliže milujete kosmetiku a zkrášlování se, pak se bez něj jistě neobejdete. Na stolek je použita krémová barva ve spojení s krásnou světle zelenkavou. Výrazné zdobení a tvarování dodává stolku vyšší eleganci.

 

Stolek se skládá z dvou zásuvek na kuličkových pojezdech, které mají čelní plochy zdobené lemováním a úchytkou ve tvaru kvítka. Rozměry jedné zásuvky jsou 32x16cm a její maximální zatížení je 10kg. Pod horní deskou stolu se nachází polička o rozměru 56x11cm, jejíž maximální zatížení je 10kg. Stolek stojí na zajímavě tvarovaných nožkách, které zajišťují snadný přístup při uklízení. Využití najde i jako psací stůl. Stolek je vyroben v kombinaci lamina a MDF. Materiál je dobře odolný proti oděru a krátkodobé vlhkosti. Jeho údržba je nenáročná, jelikož povrch stačí otřít vlhčeným hadříkem. Rozměry toaletního stolku Margaret jsou 135x65x80cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Margaret najdete níže v souvisejících produktech.