fofr-nabytek.cz

Malá pracovna lincoln – dub/dub modrý/tmavě modrá

Tento velmi oblíbený produkt Malá pracovna lincoln - dub/dub od společnosti se zárukou kvality CLK můžete sehnat u nás teď ve slevě. Aktuálně za 23 198 Kč.
Malá pracovna lincoln - dub/dub modrý/tmavě modrá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
23 198 24 419 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Plánujete si zřídit pracovnu, ve které budete mít klid a budete se moct věnovat pracovním či školním povinnostem? Pak by vás mohla zaujmout pracovna Lincoln, ve které je nábytek zhotoven v dekoru dub, dub modrý (světle mořený) a tmavě modrá barva. Díky barevné kombinaci vynikne v moderní domácnosti. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina a prvků MDF, jejichž výhodou je jednoduchá údržba a dobrá mechanická odolnost.

 

V žádné pracovně nesmí chybět psací stůl, u kterého budete trávit nejvíce času. Stůl Lincoln poskytne prostornou pracovní plochu a horní deska je obohacená o držák a přihrádku na psací a kancelářské potřeby, které je umístěny v její zadní části. Pod pracovní deskou se nachází výsuvná deska, rozdělená na tři části. Na pravé straně se nachází dvě větší zásuvky, jedna užší zásuvka a otevřený prostor s policí. Na levé straně je věšák na batoh a mezi kovovými nohami jsou gumičky, které slouží jako neobvyklý prostor na pověšení bločků nebo dekorací.

 

Ke stolu se umísťuje nástavec, jehož součástí je USB se dvěma vstupy pro nabíjení telefonu či tabletu a LED osvětlení, které je pohyblivé a můžete s ním posunovat vpravo i vlevo dle potřeby. LED osvětlení se ovládá tlačítkem a je možné měnit jeho intenzitu. Dále je součástí nástavce tabulka, která slouží k psaní poznámek pomocí křídy a látkový kapsář k uložení drobností.

 

Do policové skříňky a malého regálu můžete uschovávat dokumenty či knihy. A další úložný prostor představuje knihovna, která je tvořena otevřenou částí a částí s dvířky, za kterými jsou police.

 

Malá pracovna Lincoln se skládá z těchto prvků:

Velký studentský psací stůl Lincoln –  141x64x76cm (š, h, v)
Nástavec na velký psací stůl Lincoln – 138x21x40cm (š, h, v)
Policová skříňka Lincoln – 39x46x104cm (š, h, v)
Malý regál Lincoln – 39x32x88cm (š, h, v)
Moderní knihovna Lincoln – 69x32x192cm (š, h, v)

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Lincoln najdete níže v souvisejících produktech.