fofr-nabytek.cz

Dvoudveřová šatní skříň lincoln – dub/tmavě modrá

Tento velmi žádaný výrobek Dvoudveřová šatní skříň lincoln - od našeho známého výrobce CLK jednoduše pořídíte u nás právě opravdu výhodně! Zboží pořídíte teď u nás za 10 161 Kč.
Dvoudveřová šatní skříň lincoln - dub/tmavě modrá
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
10 161 10 696 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Díky šatní skříni Lincoln již nepořádek v oblečení nehrozí. Nejenže zaujme moderním provedením, ale nadchne také po otevření dvířek, za kterými se skrývá praktický úložný prostor. Před otevřením dvířek si všimnete gumiček, které jsou umístěny přes jejich vnější stranu a poslouží k uložení drobností či fotek. Dveře jsou zavěšeny v pantech a po jejich otevření objevíte gumičky i na jejich vnitřní straně. Dveře se otevírají pomocí výrazné úchytky.

 

Úložný prostor je tvořen šatní tyčí, na kterou pomocí ramínek zavěsíte oblečení. Nad tyčí se nachází police na skládané oblečení a v dolní části skříně je zásuvka. Zásuvka uvnitř navíc obsahuje menší posuvnou zásuvku, do které můžete uložit drobnosti. Skříň se pyšní pneumatickými brzdami pantů dveří a tlumením dorazu zásuvky. V zadní desce skříně je ventilační otvor, který pomáhá při odvětrávání skříně. Pro zvýšení bezpečnosti nechybí příslušenství k přichycení skříně ke stěně.  

 

Do volného prostoru skříně je možné dokoupit malý regál Lincoln, který rozšíří úložiště skříně. Ke skříni také můžete pořídit policovou skříňku Lincoln a nad ni umístit přídavný věšák z této kolekce.

 

Skříň je zhotovena v dekoru dub a v tmavě modré barvě. Díky barevné kombinaci vynikne v domácnosti, kterou chcete zařídit moderně. Skříň Lincoln je vyrobena z kvalitního lamina a prvků MDF, jejichž výhodou je jednoduchá údržba a dobrá mechanická odolnost. Rozměry dvoudveřové šatní skříně Lincoln jsou 101×54,5×203,5cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Lincoln najdete níže v souvisejících produktech.