fofr-nabytek.cz

Psací stůl s usb a led světlem beauty – béžová/růžová

Tento diskontní produkt Psací stůl s usb a led světlem beauty od výrobce se zárukou kvality CLK pořídíte právě teď u nás levně! K sehnání zrovna v akci za 11 068 Kč.
Psací stůl s usb a led světlem beauty - béžová/růžová
Ověřit dostupnost »
Značka: CLK
11 068 12 298 Kč Sleva -10%

Dětská a studentská kolekce Beauty pro milé slečny přináší navýsost elegantní nábytek symbolizující optimistické myšlenky a tajné sny. Svými teplými a klidnými barvami dodá každému pokoji příjemnou atmosféru, přičemž harmonii ztělesní krásná kombinace béžové barvy a růžové ve stylu starorůžové. Jedinečný design dokreslují moderní linie a detaily, které činí nábytek velmi osobitým. Výstavní, ale také praktické produkty, které dají novou identitu životnímu stylu a prostoru dívek, jsou zhotoveny z lamina o síle 16mm.

 

 

Psací stůl Beauty poskytne díky své šířce prostornou pracovní plochu, pod ní zase výborně poslouží královský šuplík. Na čele je obohacen zdobnými lištami a ve vnitřním prostoru je dělen dvěma přepážkami. Na boční straně stolu má místo věšák, který lze připevnit dle potřeby na pravou i levou stranu.

 

Psací stůl velmi prakticky doplňuje chytrý nástavec. V první řadě obsahuje oblíbený USB port využívaný k nabíjení telefonu či tabletu. Součástí je jednak rychlejší a univerzálnější typ C, jednak USB A vstup, jenž je standardně používaný zejména u stolních a přenosných počítačů. Dalším významným prvkem je LED osvětlovací systém, který má místo na horním okraji nástavce a pracuje dotykově. Zapojení USB portu i světla je síťové. Každá studentka ocení také tabuli k poznámkám křídou či tekutým křídovým perem a kožený držák na pera. Opomenout nelze ani polici přes celou šířku nástavce. Připevnění nástavce k zadní části psacího stolu je prováděno součástkami, jež jsou v obsahu balení.

 

Rozměry psacího stolu s nástavcem Beauty jsou 117x109x63cm (š, v, h).

 

Veškeré produkty z kolekce Beauty najdete níže v souvisejícím zboží.